Moderná doba prináša moderné riešenia. Pokiaľ máte viacero zariadení od spoločnosti Apple, pravdepodobne používate niekoľko adaptérov. Jeden 20 W máte na iPhone, iPad či Apple Watch a druhý, aspoň 67 W na nabitie MacBooku Air / Pro.

Dnes už ale existujú technológie, vďaka ktorým nabijete svoje zariadenia oveľa rýchlejšie a jednoduchšie. Hovoríme konkrétne o nabíjačkách GaN, ktoré sa začali dostávať do popredia len pred pár rokmi. Ich najväčšou výhodou je nízka váha, zredukované rozmery a hlavne veľmi rozumná cena.

Dôkazom je aj GaN nabíjačka od spoločnosti Baseus. Tento relatívne drobný adaptér ponúka výkon až 100 W a vie ho rozdeliť medzi niekoľko zariadení, ktoré nabíja súčasne.

K dispozícii má 4 konektory, ktoré pozostávajú z 2x USB-C a 2x USB-A. Nabíjačka je vhodná na dopĺňanie energie v notebookoch (napr. Macbook Pro, Dell XPS, Xiaomi Laptop Air) ale aj v telefónoch (Apple, Xiaomi, Samsung a iné).

Ako BONUS dostane používateľ aj nabíjací kábel USB-C to USB-C s podporou 100 W.

A koľko táto sranda vlastne stojí? To je na tom to najlepšie. Ak očakávate horibilnú čiastku, zrejme vás veľmi príjemne prekvapíme. Za nabíjačku totiž zaplatíte iba 66,10 € s DPH, čo je z nášho pohľadu veľmi rozumná cena. GaN nabíjačku Baseus kúpite za najlepšiu cenu na Slovensku u týchto predajcov.

Ľahšie sa vám s ňou bude cestovať a keď iPhone prejde konečne na USB-C konektor, postačí vám iba jeden kábel na všetky Apple zariadenia.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  MacBook Air M1 je najlacnejší notebook od Apple: Oplatí sa v roku 2024?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -