Moderná doba prináša moderné riešenia. Pokiaľ máte viacero zariadení od spoločnosti Apple, pravdepodobne používate niekoľko adaptérov. Jeden 20 W máte na iPhone, iPad či Apple Watch a druhý, aspoň 67 W na nabitie MacBooku Air / Pro.

Dnes už ale existujú technológie, vďaka ktorým nabijete svoje zariadenia oveľa rýchlejšie a jednoduchšie. Hovoríme konkrétne o nabíjačkách GaN, ktoré sa začali dostávať do popredia len pred pár rokmi. Ich najväčšou výhodou je nízka váha, zredukované rozmery a hlavne veľmi rozumná cena.

Dôkazom je aj GaN nabíjačka od spoločnosti Baseus. Tento relatívne drobný adaptér ponúka výkon až 100 W a vie ho rozdeliť medzi niekoľko zariadení, ktoré nabíja súčasne.

K dispozícii má 4 konektory, ktoré pozostávajú z 2x USB-C a 2x USB-A. Nabíjačka je vhodná na dopĺňanie energie v notebookoch (napr. Macbook Pro, Dell XPS, Xiaomi Laptop Air) ale aj v telefónoch (Apple, Xiaomi, Samsung a iné).

Ako BONUS dostane používateľ aj nabíjací kábel USB-C to USB-C s podporou 100 W.

A koľko táto sranda vlastne stojí? To je na tom to najlepšie. Ak očakávate horibilnú čiastku, zrejme vás veľmi príjemne prekvapíme. Za nabíjačku totiž zaplatíte iba 66,10 € s DPH, čo je z nášho pohľadu veľmi rozumná cena. GaN nabíjačku Baseus kúpite za najlepšiu cenu na Slovensku u týchto predajcov.

Ľahšie sa vám s ňou bude cestovať a keď iPhone prejde konečne na USB-C konektor, postačí vám iba jeden kábel na všetky Apple zariadenia.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -