Bezdrôtové slúchadlá AirPods 2. generácie sú neuveriteľne osobné zariadenie. Používame ich pri prací, zábave, ale aj športe. Tento základný model vám poskytne kvalitné prehrávanie skladieb, špičkovú konektivitu s Apple platformou a množstvo ďalších výhod. Teraz ho môžete získať v zľave za extrémne výhodnú cenu.

Základná AirPods sú určené pre stredne náročného používateľa. Majú príjemný a ergonomický dizajn, ktorý bol navrhnutý tak, aby vám presne zapasoval do ucha a tiež disponujú automatickou detekciou ucha. Funguje to tak, že prehrávanie skladieb sa pozastaví vždy vtedy, keď si slúchadlo vyberiete. Naopak, keď si ho nasadíte, prehrávanie bude pokračovať. AirPods tiež ponúkajú kvalitný zvuk a môžete ich využívať aj jednotlivo, ako náhradu za handsfree. No a aká je ich cena?

AirPods 2. generácie sa štandardne predávajú spoločnosťou Apple za 159 €, avšak teraz sú v rámci rôznych predvianočných akcií a zvýhodnení výrazne lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz ich preto viete získať už za 102 €, vďaka čomu slušne ušetríte. Treba si však dať pozor na to, aby nebola ponuka časovo, alebo skladovo obmedzená. Ak máte záujem o AirPods 2 za takúto cenu, odporúčame vám sa za nimi poponáhľať.

AirPods 2 sú v zľave
Zdroj: Unsplash / Khoa Nguyen / Daniel Korpai (úprava redakcie)

Medzi Ďalšie výhody základných AirPods patrí ich výdrž batérie na jedno nabitie. Spolu s nabíjacím puzdrom dosahujú 24 hodín, a slúchadlá jednotlivo potom 5 hodín. Zariadenie má tiež podporu priestorového zvuku a na nabíjacích stopkách sa nachádzajú dotykové plochy.

Pokiaľ teda chcete vstúpiť do sveta AirPods, teraz na to máte fantastickú príležitosť. To, či sa vám základná verzia za 102 € oplatí, alebo nie nechávame na vás. Upozorňujeme však, že ak dáte polovicu, zaobstarať si môžete aj technologicky vybavenejšie Xiaomi Redmi Buds 4 Pro s podporou ANC či Hi-Fi zvuku.

Toto zariadenie sa predáva po kliknutí na tento odkaz za 53,99 €, čo je aj pre Apple fanúšika veľmi lákavé. Otázne však zostáva, či ste ochotní vzdať sa za tieto výhody perfektnej konektivity so zvyšnou Apple platformou. Rozhodnutie nechávame na vás.

Na záver ešte doplníme, že ak si budete chcieť pre svoje AirPods kúpiť kvalitné silikónové puzdro, na Loopi.sk ho nájdete za fantastickú cenu. Navyše ak pridáte zľavový kód „svetapple20„, na celý svoj nákup získate dodatočnú 20 % zľavu. Platí to aj pre produkty, ktoré sú už v zľave!

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Kúpte si zmluvu na počítač Apple II podpísanú Stevom Jobsom!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -