Keď spoločnosť Apple vstupovala do segmentu bezdrôtových slúchadiel, všetci ostatní sa jej smiali, že v ňom so svojimi AirPods nemá šancu uspieť. Dnes, po ôsmych rokoch ide o najväčšieho výrobcu týchto zariadení na svete a zrejme to nebude náhoda. Firma vyrába viacero modelov slúchadiel, medzi ktorými sú veľmi obľúbené AirPods 3. Ide o zlatú strednú cestu, ktorú teraz môžete kúpiť v zľave. Pre toto sa oplatí.

Už pri prvom pohľade na AirPods 3. generácie zistíte, že Apple pri ich návrhu vychádzalo z AirPods Pro. Lacnejšie slúchadlá síce nemajú silikónové štuple, no tie nemusia vyhovovať každému. Navyše ich tvar je navrhnutý tak, aby sedel pohodlne každému používateľovi v uchu a to je mimoriadne dôležité. AirPods 3 môžete nosiť aj niekoľko hodín v kuse a nebudú vás tlačiť. To je ich obrovská výhoda. Taktiež ponúkajú perfektný zvuk, jednoduché ovládania a dokonalú kompatibilitu s ostatnými Apple zariadeniami.

AirPods 3. generácie sa štandardne predávajú za 199 € a sú postavené priamo uprostred ponuky, medzi o 100 € drahšími AirPods Pro 2 a o 40 € lacnejšími AirPods 2. Dobrou správou ale je, že ich po kliknutí na tento odkaz môžete kúpiť už od 168 €, vďaka čomu ušetríte veľmi príjemných 30 €. Dostanete pri tom zariadenie, ktoré je veľmi osobné a budete s ním tráviť celé hodiny počas každého jedného dňa. AirPods 3 sú navrhnuté tak, aby vám verne slúžili niekoľko dlhých rokov.

Čo dokážu AirPods 3? 

Zdroj: Unsplash / Thai Nguyen / Alireza Khoddam (úprava redakcie)

Medzi hlavné výhody AirPods 3 patrí prítomnosť adaptívneho ekvalizéra, vďaka ktorému si užijete svoje obľúbené skladby v tej najvyššej možnej kvalite. Slúchadlá tiež dokážu aktívne vylepšovať kvalitu Face Time hovorov (konkrétne vášho hlasu) a neublíži im ani trochu vody, prípadne vášho potu popri športovaní. Zabezpečuje to odolnosť v rámci normy IPX4.

Dôležité je tiež to, koľko AirPods 3 vydržia na jedno nabitie. Zariadenie zvládne fungovať celkovo až 30 hodín, pričom samotné slúchadlá vydržia 6 hodín prehrávania, kým ich budete musieť opäť dobíjať v nabíjacom puzdre. Ide o skvelú hodnotu, ktorú oceníte v práci, ale napríklad aj počas cestovania. Výhodou je tiež funkcia rýchleho nabíjania. Ak sa vám náhodou slúchadlá vybijú, stačí ich dať na 5 minút do krabičky a hudbu budete môcť počúvať ďalšiu hodinu!

AirPods 3
Zdroj: YouTube / lukasfronk / Unsplash / Vựa Táo (úprava redakcie)

AirPods 3 sú teda mimoriadne univerzálne zariadenie, ktoré vám bude verne slúžiť v rôznych situáciách a vy ho budete milovať. Len pre rýchle porovnanie, staršie AirPods 2, ktoré spoločnosť Apple predstavila ešte v roku 2019 ponúkajú v rámci nabíjacieho puzdra iba 24 hodín na jedno nabitie a samotné slúchadlá potom 5 hodín na jedno nabitie.

Prečítajte si tiež  Pozrite si záznam zo včerajšej Keynote na YouTube.

Nemáte tu ale vodeodolnosť, spoliehate sa na starší dizajn a celkovo ide o produkt, ktorý nie je pre mnohých ľudí už príliš atraktívny. Napriek tomu ho po všetkých zľavách dokážete získať v rámci najvýhodnejšej ponuky po kliknutí na tento odkaz od 120 €. To je za takto starý hardvér skutočne dosť a preto by ste mali radšej zvážiť kúpu AirPods 3, ktoré sú len o pár desiatok eur drahšie. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

AirPods cena
Zdroj: Unsplash / Daniel Korpai / Khoa Nguyen (úprava redakcie)

A ak si slúchadla kúpite a budete hľadať kvalitné a odolné silikónové puzdro, na Loopi.sk ich máme pre AirPods 3 aj AirPods 2 za fantastickú cenu. Rovnako potešíme aj majiteľov AirPods Pro 1. generácie.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -