Predstaviť jednoduché, používateľsky prívetivé a samozrejme kvalitné bezdrôtové slúchadlá, bol zo strany spoločnosti Apple dobrý krok. Ako uvádza známy analytik Ming-Chi Kuo (presnosť 76,6 %), AirPods zažijú v roku 2021 veľmi príjemné predaje, pričom v nasledujúcich 12 mesiacoch to bude ešte lepšie.

Aby sme boli konkrétnejší, medzi januárom a decembrom 2021 by sa malo dokopy predať cez 70 až 75 miliónov kusov týchto slúchadiel, čo je v porovnaní s predošlými odhadmi na úrovni 75 až 85 miliónov kusov o niečo nižšie číslo. Nie je to však dramatický rozdiel.

V roku 2022 sa ale naplno ukáže na predajoch predstavenie vylepšenej druhej generácie AirPods Pro či AirPods 3 (tá by mohla prísť už teraz v septembri), pričom Apple môže bezproblémovo atakovať či dokonca prekročiť hranicu magických 100 miliónov predaných kusov.

AirPods Pro 2 budú mať aj zdravotnícke senzory

Agentúra Bloobmerg zverejnila správu, v ktorej uvádza, že Apple sa pri vývoji AirPods Pro 2 sústredilo na zakomponovanie senzorov pre sledovanie zdravia či fyzickej kondície používateľa. Môže ísť tak o ďalšiu atraktívnu prídavnú hodnotu, pre ktorú si ich ľudia zaobstarajú.

Prečítajte si tiež  iPhone 13 a presná kapacita batérie: Prilepší si každý model

Dajte nám vedieť do komentára, aké AirPods vlastníte a či ste s nimi spokojní. My v redakcii máme skúsenosti s každým modelom od štandardnej prvej generácie až po najdrahšie AirPods Max a hoci to nie sú po kvalite prehrávania tie najlepšie slúchadlá na trhu, čo sa týka celkového komfortu používania, v tom by si iba ťažko hľadali priameho konkurenta.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here