Ak patríte medzi fanúšikov spoločnosti Apple, je pravdepodobné, že taktiež čakáte na nové slúchadlá AirPods 3, ktoré nám leakeri sľubujú prakticky od začiatku roka. Teraz prichádza skvelá správa od človeka s mimoriadnou presnosťou.

Podľa Marka Gurmana (presnosť 89,1 %) z agentúry Bloomberg je toto zariadenie hotové už dlhšiu dobu, no Apple čakalo na vhodnú chvíľu kedy ho predstaviť. Zákazníci sa dočkajú užitočnejších funkcií ako aj vylepšeného dizajnu. Ten by mal opticky pripomínať AirPods Pro, no v skutočnosti nemáme očakávať na konci slúchadiel silikónové štuple ale len plastové zakončenie rovnako, ako to majú AirPods 1 a AirPods 2. Predsa len pôjde o lacnejší model a tak ho treba jasne odlíšiť.

Ďalšou dôležitou zmenou budú kratšie nabíjacie stonky či prepracované puzdro s bezdrôtovým nabíjaním (v lacnejšom prevedení možno aj s výhradne káblovým nabíjaním, no to potvrdené nie je).

AirPods 3 prídu o pár mesiacov 

Mark Gurman vo svojej správe dopĺňa, že AirPods 3 budú predstavené pravdepodobne už na septembrovom alebo októbrovom evente spolu s iPhonom 13 a ďalšími produktami. Predaj by mal začať najneskôr na jeseň 2021.

Prečítajte si tiež  Takto vyzerá klon AirPods 3 za 50 $. Čo všetko dokáže?

Čo sa týka technológií, tu stále nie je jasné, do akej miery budú bezdrôtové slúchadlá vyspelejšie. Šepká sa, že by mohli priniesť režim transparentného posluchu. Úplne vylúčená je však aktívna redukcia šumu či okolitých zvukov.

Čo sa týka ceny, tá by sa mala pohybovať na podobnej úrovni ako súčasná druhá generácia AirPods. Treba však doplniť, že pôvodný model, ktorého dizajn bol predstavený ešte v roku 2016 možno zostane v ponuke ako základné a najdostupnejšie riešenie.

Dajte nám vedieť do komentára, čo si o tom myslíte vy.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -