Bezdrôtové slúchadlá AirPods sú stelesnením tvrdenia „v jednoduchosti je krása„. Používatelia po celom svete ich nakupujú najmä preto, s akou ľahkosťou sa používajú a každý kto si to zažil na vlastnej koži určite vie, o čom teraz píšeme. Ak chcete vlastniť AirPods, teraz sú dostupné za veľmi výhodnú cenu. Majú moderné funkcie, aj kvalitný zvuk.

Začnime však dizajnom, ktorý je v prípade AirPods mimoriadne príjemný a ergonomický. Do ucha vám padnú ako uliate a nebudú vás tlačiť ani po hodinách nosenia. Rovnako majú AirPods aj automatickú detekciu ucha. Keď si ich doň vložíte, alebo ich naopak z neho vyberiete, prehrávanie sa samo od seba spustí / zastaví. Samozrejmosťou je aj kvalitný zvukový prejav či možnosť využívať AirPods, ako náhradu za klasické handsfree slúchadlá.

Koľko však toto zariadenie stojí? Aj keď už sa na AirPods podpísal istý zub času, Apple ich stále predáva veľmi draho a to až za oficiálnych 159 €. Dobrou správou, ale je, že na Slovensku sa nájdu predajcovia, u ktorých viete výrazne ušetriť. Aj vďaka tomu za AirPods po kliknutí na tento odkaz zaplatíte iba 112 €. Nezabúdajte, že ide o investíciu, ktorá vám bude verne slúžiť aj niekoľko dlhých rokov. AirPods sú totiž okrem iného aj veľmi odolné.

AirPods 2
Zdroj: Unsplash / Hostaphoto / Tarun Savvy (úprava redakcie)

Tento model má k dispozícii aj veľmi rýchle párovanie s vašim Apple zariadením prostredníctvom pop-up okna. Nemusíte teda nič nastavovať ani zložito prepájať. Keď svoje AirPods priložíte napríklad ku iPhonu, prakticky celá komunikácia sa odohrá automaticky. Slúchadlá tiež podporujú funkciu priestorového zvuku. Tá dokáže zabezpečiť, že sa budete cítiť, akoby uprostred scény vo svojom obľúbenom filme, alebo seriáli. Rovnako to, ale funguje aj pri prehrávaní skladieb, napríklad v službe Apple Music.

Nakoniec už iba dodáme, že veľkou prednosťou klasických AirPods je aj výdrž batérie. Tá dosahuje 24 hodín na jedno nabitie v rámci puzdra a až 5 hodín na jedno nabitie v rámci samostatných slúchadiel. Keď teda vezmeme do úvahy, ako moc vydarený produkt AirPods vlastné sú, cena 112 €, za ktorú ich po kliknutí na tento odkaz môžete mať, je z nášho pohľadu veľmi férová. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Na záver ešte doplníme, že ak si budete chcieť pre svoje AirPods kúpiť kvalitné silikónové puzdro, na Loopi.sk ho nájdete za fantastickú cenu. Navyše ak pridáte zľavový kód „svetapple20„, na celý svoj nákup získate dodatočnú 20 % zľavu. Platí to aj pre produkty, ktoré sú už v zľave!

Prečítajte si tiež  Spoločnosť Microsoft predbehla Apple a stala sa najhodnotnejšou firmou sveta

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -