Máte záujem o špičkové slúchadlá, ktoré vám vydržia niekoľko dlhých rokov a budete ich môcť používať na všetky možné aktivity od práce až po šport? V tom prípade si zaobstarajte AirPods Pro 2. generácie od spoločnosti Apple. Po zľave, v rámci ktorej padli na cenové dno sa oplatia viac, ako kedykoľvek predtým.

AirPods Pro 2. generácie boli predstavené v septembri 2022 a od tej doby si našli množstvo spokojných zákazníkov po celom svete. Ich dizajn sa síce zásadne nezmenil, no funkcie vo vnútri sú lepšie, než predtým. AirPods Pro 2. generácie majú napríklad 2x účinnejšie ANC, ponúkajú o čosi lepšiu výdrž batérie, kvalitnejšie prehrávanie skladieb, reproduktory v nabíjacom puzdre či možnosť meniť hlasitosť priamo na dotykovej stopke.

Bežná cena týchto slúchadiel sa u autorizovaných predajcov spoločnosti Apple pohybuje až na úrovni 299 €. Po zľave ich ale môžete kúpiť len za 225 €, vďaka čomu ušetríte krásnych 74 € a to sa oplatí.

AirPods Pro 2. generácie
Zdroj: YouTube / Max Tech (úprava redakcie)

Netreba zabúdať, že AirPods Pro majú dlhodobú životnosť. Vďaka norme IPX4 vydržia aj zmoknutie, alebo pot a vďaka odolnej konštrukcií a solídnej batérií vám budú robiť radosť celé roky.

Aj keď ide teda o drahšie zariadenie, určite nejde o investíciu, ktorú by ste ľutovali. Dôvodom je aj fantastická výdrž batérie, ktorá v rámci puzdra dosahuje až 30 hodín a v rámci slúchadiel slušných 6 hodín na jedno nabitie. AirPods Pro 2 majú Lightning konektor a podporujú bezdrôtové Qi nabíjanie, či systém MagSafe.

Nothing Ear (2) ako lacnejšia alternatíva 

Nothing Ear 2 vs AirPods Pro
Zdroj: YouTube / Aaron X Loud and Wireless (úprava redakcie)

A ak hľadáte priameho vyzývateľa AirPods Pro 2. generácie, poobzerajte sa po slúchadlách Nothing Ear (2), ktoré majú veľa podobných funkcií, no cenovo sa výrazne líšia. Toto zariadenie sa bežne predáva za 159 €, no po kliknutí na tento odkaz ho kúpite za 146 €. Oproti AirPods Pro 2 ušetríte krásnych 79 € (v rámci znížených cien) a dostanete veľmi kvalitný produkt so špičkovými funkciami.

Rozhodnutie, pre ktoré zariadenie sa napokon rozhodnete nechávame samozrejme na vás. Ak sme vám náhodou dali so slúchadlami Nothing Ear (2) chrobáka do hlavy a chceli by ste si o nich prečítať viac, prečítajte si náš článok, v ktorom sme tieto slúchadlá porovnávali s AirPods Pro 2.

Nothing Ear 2
Zdroj: Nothing
Môže ťa zaujímať
- Reklama -