AirPods Pro 2. generácie môžu prísť už čoskoro

Len pred pár hodinami sme informovali, že Apple môže predstaviť nový iPhone SE 3. generácie už v nasledujúcich mesiacoch. Portál  Mac Otakara, ktorý je autorom správy však zverejnil ďalšie novinky, týkajúce sa bezdrôtových slúchadiel AirPods Pro 2. generácie. Podľa jeho očakávaní prídu už čoskoro (pravdepodobne v marci 2021).

Dodávateľské reťazce konkretizujú, že predmetom zmeny bude úprava nabíjacieho puzdra. Jeho hrúbka zostane rovnaká (21 mm), no zmení sa výška zo 45,2 mm na 46 mm a šírka zo 60,6 mm na 54 mm. V princípe by malo byť výsledkom mierne zúženie, čo dopomôže k pohodlnému noseniu vo vreckách.

- Reklama -

Ďalšie podrobnosti zostávajú tajomstvom, no na základe nedávnych tvrdení leakera Marka Gurmana (presnosť: 89,1%) z agentúry Bloomberg môžeme predpokladať, že ďalšie AirPods Pro prejdú aj dizajnovou zmenou samotných slúchadiel.

Podľa jeho zdrojov, ktoré bývajú vždy veľmi presné sa máme dočkať odstránenia alebo zmenšenia „nabíjacej stonky“, čo by malo zredukovať dizajn. Otázne však ostáva, kde by sa schovala batéria, mikrofóny a ďalšie prvky, s ktorými dnes „stonka“ počíta. Tak isto sa jedná o poznávací znak AirPods a tak nám príde zvláštne, že by sa ho Apple plánovalo zbaviť.

Napíšte nám do komentára, či predpokladáte, že Apple aktualizuje AirPods Pro a ak áno, čo od tohto produktu očakávate. Oceníte skôr nový dizajn alebo prepracované technológie?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.