Keď spoločnosť Apple predstavila svoje AirPods Pro 2. generácie, totálne s nimi zmenila hru. Ide totiž o zariadenie, ktorému sa okrem vyššej počiatočnej ceny dá vyčítať len máločo. Okrem toho, že vám bude verne slúžiť niekoľko dlhých rokov a ponúkne špičkovú kvalitu prehrávania ho teraz získate v zľave za mimoriadne výhodné peniaze. Bola by to škoda nevyužiť.

AirPods Pro 2. generácie sa spoliehajú na veľmi ergonomický dizajn so silikónovými štupľami, ktorý skrýva výkonné meniče a tie najmodernejšie technológie. Slúchadlá dokážu priam neuveriteľným spôsobom izolovať používateľa od okolitých zvukov pomocou ANC a taktiež majú veľmi dobre pracujúcu transparentný režim. V roku 2022 tiež dostali možnosť ovládania hlasitosti na dotykovej stope a odolnosť voči vode v rámci štandardu IPX8, ktorá sa týka aj nabíjacieho puzdra. To ma len tak mimochodom konečne aj vlastný reproduktor.

AirPods Pro 2 sa v čase uvedenia na trh predávali za pomerne mastných 299 € no dnes je situácia celkom iná. Po kliknutí na tento odkaz slúchadlá získate už za 237 €, vďaka čomu na nich veľmi slušne ušetríte. Nezabúdajte, že AirPods Pro 2 sú veľmi „osobný“ produkt. Budete ich nosiť všade so sebou a vydržia vám pokojne aj 3 – 4 roky bez najmenších problémov. Za tú investíciu to teda určite stojí.

AirPods Pro 2 sú najlepšie slúchadlá od Apple 

AirPods Pro
Zdroj: Unsplash / Heráclito Rollemberg / Apple (úprava redakcie)

Okrem toho vás pri zariadení poteší aj dlhá výdrž batérie, ktorá dosahuje až 30 hodín na jedno nabitie, pričom to prebieha cez Lightning konektor alebo bezdrôtovú podložku, prípadne MagSafe nabíjačku.

Takisto má toto zariadenie aj podporu pre precízne vyhľadávanie, či špeciálny adaptívny režim, ktorý doň dorazil po aktualizácii na iOS 17. V praxi to kombinuje ANC a transparentný posluch tak, aby ste medzi nimi nemuseli prepínať vy sami manuálne.

Aj keď je pravda, že Apple v roku 2023 AirPods Pro 2 inovovalo a pridalo do nich USB-C konektor, odolnosť voči prachu v rámci štandardu IP68 či podporu pre bezstratového prehrávanie (funguje len v spolupráci s Apple Vision Pro), tento model sa oficiálne predáva po kliknutí na tento odkaz od 279 € a zatiaľ v žiadnom cenovom zvýhodnení nie je.

AirPods Pro 2022 sú preto za nás stále tou lepšou voľbou, pri ktorej nákupe o nič neprídete. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Samsung vám vymení starý iPhone za nový Galaxy S10. Dostanete stovky eur.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -