Na trhu s bezdrôtovými slúchadlami dnes nájdete množstvo produktov v rôznych cenových reláciách, ktoré sú technologicky nabité, majú perfektný zvuk, výdrž batérie či iné vlastnosti. Pravdepodobne žiaden však nebude tak dokonalo prispôsobený pre Apple používateľa, ako práve AirPods Pro 2. generácie. Teraz ich môžete získať za super cenu.

AirPods Pro 2 disponujú veľmi podobným dizajnom, ako prvá generácia, pričom sa líšia iba v detailoch. Samozrejmosťou je podpora vysoko-kvalitného prehrávania, ako aj možnosť aktivácie viacerých režimov, medzi ktorými nechýba aktívne potláčanie okolitých zvukov (2x výkonnejšie, ako v AirPods Pro 1), alebo transparentný posluch, kedy zabudnete, že nejaké AirPods Pro máte vôbec v ušiach.

Problémom tohto modelu je snáď len jeho cena. V čase uvedenia na trh sa AirPods Pro 2. generácie predávali za 299 €, avšak dnes je situácia celkom iná. V septembri prišiel na trh aktualizovaný model s USB-C konektorom a odolnosťou voči prachu, ktorý sa začal predávať za 279 €. Ak vám však nevadí Lightning a uspokojíte sa odolnosťou voči vode v rámci normy IPX7, AirPods Pro 2 kúpite po kliknutí na tento odkaz už za 241 €. Môže ísť aj o výborný vianočný darček pre vašich blízkych.

Ako sme spomenuli v nadpise, AirPods Pro 2 sú jedny z najlepších slúchadiel súčasnosti. Nehovoríme to samozrejme iba preto, že majú perfektný zvuk, ale aj preto, aké majú funkcie a aké sú neuveriteľne univerzálne…

Slúchadlá, ktoré budete milovať 

AirPods Pro 2. generácie
Zdroj: YouTube / Max Tech (úprava redakcie)

AirPods Pro 2. generácie sa dokážu bleskovo napojiť na váš iPhone, iPad, Mac či Apple Watch. Na väčšine zariadeniach vás privíta príjemná sprievodná animácia. Slúchadlá tiež majú dotykové ovládanie, cez ktoré viete na rozdiel od prvej generácie ovládať hlasitosť.

Nabíjacie puzdro navyše dostalo reproduktor, vďaka čomu s vami aktívne interaguje a poteší aj výdrž batérie, ktorá dosahuje až 30 hodín na jedno nabitie, z toho 6 hodín zvládnu slúchadlá ako také. Pripomenúť tiež treba, že spomínané puzdro je v druhej generácii odolné voči vode, čo pri tej prvej neplatilo.

Ak sa vám teda AirPods Pro 2 páčia, teraz máte skvelú príležitosť kúpiť si ich po kliknutí na tento odkaz už za 241 €. Iste, nie je to najmenšia suma, no my sami v redakcii využívame AirPods Pro (prvú generáciu) už od roku 2020 a dodnes slúžia bez akýchkoľvek problémov. Je to teda investícia na niekoľko rokov, ktorú nebudete ľutovať. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 7 klesli vďaka šialeným zľavám na cenové dno. Sú lepšou voľbou ako Apple Watch Series 8

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -