Apple nedávno predstavilo AirPods Pro 2. generácie, ktorých cena vyskočila na 299 €. Zároveň platí, že pôvodné AirPods Pro prvej generácie v ponuke skončili a ich nákup čoskoro nebude možný. Presne preto je teraz tá najlepšia možná chvíľa, aby ste si prvé AirPods Pro zaobstarali za extrémne výhodnú cenu. Ušetríte tretinu a stále dostanete kvalitný hardvér.

Aby sme vás uviedli do deja, AirPods Pro, ktoré boli pôvodne predstavené v roku 2019 a neskôr v roku 2021 prešli drobnou modernizáciou, Apple predávalo za 279 eur. Slúchadlá sú ale k dispozícii aj u iných predajcov, kde sú ponúkané v zľavách.

Hneď na začiatku upozorňujeme, že ide o vylepšený model z roku 2021, ktorý podporuje MagSafe nabíjanie. Druhá vec, ktorú by ste mali vedieť je, že pri jeho nákupe ušetríte až 27 %. AirPods Pro (MLWK3ZM/A) tak získate len za 205 € s DPH, čo znamená, že v prípade nákupu na firmu ich môžete získať len za cca 170 eur bez DPH. To je extrémne výhodná ponuka.

A pokiaľ by sa vám bežné e-shopy s elektronikou nepozdávali, AirPods Pro má v akcii aj autorizovaný predajca Apple. U neho si za zariadenie priplatíte o niečo viac, takže finálna čiastka dosiahne 219 € s DPH. Aj tak ale ide o ponuku, ktorá sa podľa nášho názoru neodmieta. Najlepšie ceny na AirPods Pro 1. generácie nájdete tu.

Recenzia AirPods Pro
Zdroj: SvetApple.sk

V súčasnosti žiaľ nevieme povedať, dokedy bude táto ponuka platiť. Vzhľadom na to, že sa vypredávajú skladové zásoby a Apple ich už zrejme nebude dopĺňať si ale trúfame uviesť, že máte poslednú šancu na takýto výhodný nákup.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner
Prečítajte si tiež  Už čoskoro by mala doraziť 5. generácia iPadu Air. Čo nám prinesie?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -