Apple nedávno predstavilo AirPods Pro 2. generácie, ktorých cena vyskočila na 299 €. Zároveň platí, že pôvodné AirPods Pro prvej generácie v ponuke skončili a ich nákup čoskoro nebude možný. Presne preto je teraz tá najlepšia možná chvíľa, aby ste si prvé AirPods Pro zaobstarali za extrémne výhodnú cenu. Ušetríte tretinu a stále dostanete kvalitný hardvér.

Aby sme vás uviedli do deja, AirPods Pro, ktoré boli pôvodne predstavené v roku 2019 a neskôr v roku 2021 prešli drobnou modernizáciou, Apple predávalo za 279 eur. Slúchadlá sú ale k dispozícii aj u iných predajcov, kde sú ponúkané v zľavách.

- Reklama -

Hneď na začiatku upozorňujeme, že ide o vylepšený model z roku 2021, ktorý podporuje MagSafe nabíjanie. Druhá vec, ktorú by ste mali vedieť je, že pri jeho nákupe ušetríte až 27 %. AirPods Pro (MLWK3ZM/A) tak získate len za 205 € s DPH, čo znamená, že v prípade nákupu na firmu ich môžete získať len za cca 170 eur bez DPH. To je extrémne výhodná ponuka.

A pokiaľ by sa vám bežné e-shopy s elektronikou nepozdávali, AirPods Pro má v akcii aj autorizovaný predajca Apple. U neho si za zariadenie priplatíte o niečo viac, takže finálna čiastka dosiahne 219 € s DPH. Aj tak ale ide o ponuku, ktorá sa podľa nášho názoru neodmieta. Najlepšie ceny na AirPods Pro 1. generácie nájdete tu.

Recenzia AirPods Pro
Zdroj: SvetApple.sk

V súčasnosti žiaľ nevieme povedať, dokedy bude táto ponuka platiť. Vzhľadom na to, že sa vypredávajú skladové zásoby a Apple ich už zrejme nebude dopĺňať si ale trúfame uviesť, že máte poslednú šancu na takýto výhodný nákup.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner
Môže ťa zaujímať
- Reklama -