Microsoft a vianočná reklama

Počas Vianoc všetci oddychujeme a užívame si istú dávku multimediálnej zábavy. Spoločnosť Microsoft to veľmi dobre vie, a preto túto situáciu odzrkadlila vo svojej poslednej reklame. Urobila to samozrejme dosť netradične, takže sa aj zasmejete.

Hlavnými hrdinami nie sú ľudia ale domáci miláčikovia. Tí bojujú s nedostatkom pozornosti a tak začnú snívať ako lietajú v lietadle (Flight Simulator X) alebo prežívajú v Minecrafte. Za nás zaujímavá myšlienka, ktorú sa oplatí vidieť.

V pozadí hrá známy singel Alright od Supergrass, ktorý debutoval v roku 1995. Pozrite si jeden a pol minútový spot a do komentára nám napíšte, či sa vám zapáčil viac, ako vianočná reklama od Apple.

Tá síce pôsobila trochu iným dojmom, no takisto bola veľmi zaujímavá a tvorcovia v nej použili značnú dávku kreativity. Uvidíme, s čím prídu ďalšie spoločnosti. Ak to bude stáť za to, radi o tom napíšeme.

https://youtu.be/nIACub_0bxI
Prečítajte si tiež  Google potajomky pracoval na hernej platforme. Dostupná mala byť aj pre macOS
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.