Nebudeme si klamať keď napíšeme, že AirPods Pro patria medzi najvydarenejšie slúchadlá od spoločnosti Apple. Majú skvelý zvuk, množstvo užitočných funkcií a rovnako tak možnosť využívať silikónové štuple, vďaka čomu sa dajú lepšie prispôsobiť rôznym tvarom uší. Ich najväčším problémom je cena, ktorá je spoločnosťou Apple stanovená na čiastku 279,00 €. Nakoľko však ide o produkt, ktorý je už dlhšie na trhu, dnes sa dá kúpiť podstatne lacnejšie.

Ako iste viete, portál SvetApple.sk pravidelne sleduje ponuky predajcov, aby ste si zariadenia od spoločnosti Apple mohli kúpiť čo možno najvýhodnejšie. No a dnes sme narazili na zľavu, ktorá nám príde mimoriadne atraktívna. Úplne nové AirPods Pro môžete získať s 24 mesačnou zárukou už za 199,00 €, čo je ponuka, ktorá sa jednoducho neodmieta.

Recenzia AirPods ProLen pre porovnanie, o čosi novšie, no technologicky menej vyspelé AirPods 3 dnes zoženiete od 169,00 €, pričom však nebudete mať k dispozícii aktívnu filtráciu okolitých zvukov alebo funkciu transparentného posluchu. Nižšia trieda AirPods sa tiež nespolieha na silikónové štuple, čo môže znamenať, že vás z nej budú tlačiť uši. Samozrejme, každému používateľovi sedí niečo iné a tak iba vy viete, aký dizajn je pre vás ten najlepší.

Na záver však ešte spomenieme, že veľmi lacno môžete zakúpiť aj staršie AirPods 2. generácie. Ak nie ste príliš nároční a nevadia vám kompromisy, slúchadlá od Apple si môžete užívať už za 126,00 €. Taktiež teda ide o ponuku, ktorá stojí za zváženie.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Poznáme výrobnú cenu iPhonu 11 Pro Max. Je skutočne nízka.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -