Prešlo iba niekoľko dní od chvíle, čo spoločnosť Apple predstavila úplne nové bezdrôtové slúchadlá AirPods 3. generácie, ktoré priniesli kompletne prepracovaný dizajn a takisto viaceré vylepšené funkcie.

Zariadenie sa dostalo do predobjednávok hneď po skončení udalosti a na rozdiel od MacBookov Pro 14″ a 16″ evidentne netrpí na krízu spojenú s pandémiou COVID-19 alebo polovodičmi. Skladové zásoby sú stále relatívne dostatočné.

Ako to však súvisí s drahšími bezdrôtovými slúchadlami AirPods Pro? Odpoveď je jednoduchá. Hoci to naoko vyzeralo, že len základný model AirPods prešiel vylepšením, nie je to celkom pravda. Spoločnosť Apple zapracovala do vyššej rady novú funkciu, ktorou nikdy pred tým nedisponovala.

MagSafe aj pre AirPods Pro

AirPods Pro MagSafeHovoríme samozrejme o podpore nabíjania plastového puzdra s MagSafe konektorom. Doteraz ste mohli doplniť energiu len cez Lightning alebo podložku Qi.

Podpora bude prítomná na všetkých AirPods Pro, ktoré si zákazníci zakúpili z oficiálnej distribúcie tesne po skončení eventu.

Prečítajte si tiež  Vysvetlenie: Prečo má iPhone 13 diagonálne kamery? Dôvodom nebola len snaha o odlíšenie sa...

Cena zariadenia sa týmto spôsobom samozrejme nemení a stále zostáva na pôvodnej úrovni. V zásade ide len o drobný upgrade, ktorý „nikoho nepoloží na kolená“, no zároveň môže niektorých používateľov aspoň príjemne potešiť.

Dajte nám vedieť do komentára, či by ste vedeli využiť MagSafe nabíjanie pri AirPods. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a reakcie.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -