Nie je tajomstvom, že spoločnosť Apple intenzívne pracuje na dokončení AirPods Pro 2. generácie, ktoré by sa mali svetu ukázať už v priebehu budúceho roka. Bezdrôtové slúchadlá sa podľa všetkého dočkajú nového dizajnu, avšak túto informáciu teraz mierne vyvracia únik.

Hoci redakcia magazínu Macrumors, od ktorej informácia prišla sama tvrdí, že ju treba brať s rezervou, samotné fotografie vraj pochádzajú priamo z laboratória spoločnosti Apple, kde sa aktuálne testujú a ešte stále ladia. Aj preto je zatiaľ nejasné ako budú vo finále vyzerať.

Ak sa pozrieme na celkový tvar AirPods Pro 2. generácie, rýchlo zistíme, že v prípade posledného úniku neprišli o nabíjaciu stonku.

Tento krok očakávajú do budúcnosti viacerí leakeri. Taktiež si ale môžeme všimnúť, že v ich bočnej časti chýba optický senzor na detekciu ucha.

Ten môže nahrádzať o niečo modernejší senzor pre vyhodnocovanie kontaktu s pokožkou. Rovnaká technológia sa objavila aj v AirPods 3. generácie a preto je dosť možné, že ju uvidíme tiež v AirPods Pro 2. generácie.

Nový senzor a zaujímavý dizajn nabíjacieho puzdra 

Najzaujímavejšie je však z nášho pohľadu nabíjacie púzdro, ktoré vo svojej spodnej časti skrýva dvojicu otvorov pre reproduktory. No a tie tu neboli pridané na to aby prehrávali hudbu.

Podľa všetkého majú slúžiť ako výpomoc pri využívaní služby Find my, keď majiteľ nebudete vedieť nájsť svoje zariadenie. Otázne však ostáva, či by to nebolo možné aj bez dodatočných dierok. Tie totiž nepôsobia príliš minimalisticky.

Prečítajte si tiež  AirPods 3. generácie nebudú kompatibilné s každým iPhonom

Na záver nás upútal aj kovový prvok na bočnej strane, ktorý údajne bude slúžiť pre upevnenie pútka.

Napíšte nám do komentára či sa vám tento dizajn páči alebo vám príde príliš prekombinovaný. Sme zvedaví na všetky vaše postrehy a reakcie.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -