Ak si chcete kúpiť kvalitné bezdrôtové slúchadlá od spoločnosti Apple, teraz na to máte absolútne jedinečnú príležitosť. Legendárne AirPods sú po zľave extrémne dostupné. Okrem kvalitného zvuku vám poskytnú aj špičkovú kompatibilitu s ostatnými Apple zariadeniami. AirPods budete skrátka milovať.

AirPods 2. generácie majú ergonomický dizajn, ktorý sa dokonalo prispôsobí uchu tak, aby vás netlačil ani po hodinách nosenia. Takisto poskytujú veľmi dobrý zvuk, ktorý je sprevádzaný praktickými funkciami, ako je napríklad automatická detekcia ucha – prehrávanie sa spustií / zastaví úplne automaticky. AirPods tiež viete používať jednotlivo, čo znamená, že sú vhodné napríklad ako heandsfree. Vďaka kvalitným mikrofónom vás bude v telefóne vždy dobre počuť. AirPods sa ovládajú cez zabudované dotykové plochy.

Pokiaľ sa pozrieme na cenu týchto slúchadiel, štandardne sa predávajú za 159 €. Dobrou správou, ale je, že dnes ich viete získať po kliknutí na tento odkaz len za 100 €, vďaka čomu krásne ušetríte. Ide o produkt, ktorý si kupujete na niekoľko rokov. Aj preto sa táto ponuka tak moc oplatí.

AirPods cena
Zdroj: Unsplash / Daniel Korpai / Khoa Nguyen (úprava redakcie)

Tieto slúchadlá vás nesklamú ani z hľadiska výdrže batérie. Na jedno nabitie zvládnu fungovať až 24 hodín v rámci puzdra, pričom samotné AirPods zvládnu cca 5 hodín na jedno nabitie. To potom prebieha cez Lightning port.

Na záver ešte spomenieme, že tieto slúchadlá veľmi rýchlo a jednoducho napojíte na svoj iPhone, iPad či Mac. Podporujú aj funkciu Find My a dokonca je v nich priestorový zvuk, ktorý oceníte pri sledovaní filmov alebo seriálov. Ak sa vám teda AirPods 2 páčia, po kliknutí na tento odkaz ich kúpite len za 100 €. Je to fantastický a doslova návykový produkt, ktorého nákup nebudete ľutovať. Tak na čo ešte čakáte?

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Slováci milujú AirPods Pro 2. generácie, ktoré zlacneli. Na slúchadlách slušne ušetríte
Môže ťa zaujímať
- Reklama -