Pokiaľ hľadáte šikovné bezdrôtové slúchadlá, ktoré ponúknu solídny zvuk a zároveň si budú perfektne rozumieť aj so zariadeniami, ako iPhone, iPad, Apple Watch či Mac, váš výber nemôže skončiť na ničom inom, než na AirPods. Najpredávanejšie zariadenie vo svojom segmente teraz kúpite za perfektnú cenu. Ponúka množstvo benefitov a vychytávok, ktoré si budete pochvaľovať doma, v práci, alebo na cestách.

AirPods boli navrhnuté so zreteľom na maximálnu ergonómiu používania. Majú preto príjemný dizajn, ktorý vám pohodlne zapadne do uší a nebude vás tlačiť. Samozrejmosťou je tiež prítomnosť kvalitného prehrávania zvuku a v praxi budete milovať aj funkciu automatickej detekcie ucha. Keď AirPods vytiahnete von, zastavia prehrávanie. Ak ich naopak vrátite naspäť, zvuk sa opäť spustí. Slúchadlá tiež ponúkajú možnosť nosenia aj po jednom kuse. Veľa ľudí ich takto používa, ako náhradu za klasické handsfree.

Čo sa potom týka ceny, tá začína byť mimoriadne priaznivá. Hoci je pravda, že sa klasické AirPods oficiálne predávajú za pomerne mastných 159 €, vy ich po kliknutí na tento odkaz kúpite už za 111,95 €, čo je obrovské cenové zvýhodnenie. Nezabúdajte pri tom, že ide o zariadenie od Apple, ktoré si bude naďalej dobre držať svoju cenu a hlavne vám vydrží verne slúžiť ešte niekoľko dlhých rokov. Aj preto ho ľudia tak milujú.

AirPods 2 sú v zľave
Zdroj: Unsplash / Khoa Nguyen / Daniel Korpai (úprava redakcie)

Klasické AirPods majú k dispozícii rýchle párovanie s akýmkoľvek Apple zariadením pomocou jednoduchého pop-up okna. Taktiež sa tu nachádza funkcia priestorového zvuku, ktorú oceníte najmä pri sledovaní podporovaných filmov, alebo seriálov na streamovacích službách. Takisto si ju však môžete zapnúť aj pri počúvaní hudby cez Apple Music. Pomerne obdivuhodná je tiež výdrž batérie na jedno nabitie, ktorá dosahuje spolu s puzdrom až 24 hodín. Samotné slúchadlá potom zvládnu cca 5 hodín prehrávania hudby.

Ak sa vám teda bezdrôtové slúchadlá AirPods od APple zapáčili a chceli by ste si ich vyskúšať, teraz ich môžete kúpiť už za 111,95 €, čo je z nášho pohľadu absolútne výnimočná ponuka. Rozhodnutie, ale v tomto smere nechávame na vás.

Na záver ešte doplníme, že ak si budete chcieť pre svoje AirPods kúpiť kvalitné silikónové puzdro, na Loopi.sk ho nájdete za fantastickú cenu. Navyše ak pridáte zľavový kód „svetapple20„, na celý svoj nákup získate dodatočnú 20 % zľavu. Platí to aj pre produkty, ktoré sú už v zľave!

Prečítajte si tiež  iOS 13 zdieľanie zvuku. Ako funguje táto technológia a ktoré zariadenia podporuje?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 950 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -