Ak by sme mali vybrať jeden z najnenápadnejších a zároveň najužitočnejších produktov od spoločnosti Apple, určite by to bol lokátor AirTag, ktorý si viete zaobstarať za dostupnú cenu. Toto zariadenie je schopné ochrániť vaše kľúče, peňaženku či dokonca auto, alebo iný majetok v hodnote tisícok eur. Teraz ho zoženiete mimoriadne lacno.

Samotný AirTag má kompaktný dizajn, takže si ho viete zavesiť na kľúče, ale aj schovať do kabelky. Lokátor využíva sieť Nájsť, vďaka čomu sa napája na každé Apple zariadenie, ktoré sa nachádza v jeho okolí a prostredníctvom neho odosiela anonymizované údaje o svojej polohe, ku ktorým má prístup iba majiteľ. Nepotrebuje teda GPS, ale stačí mu Bluetooth LE. AirTag je tiež odolný voči vode v rámci normy IP67 a jeho výdrž batérie (vymeniteľná gombíková CR2032) dosahuje až 1 – 2 roky.

No a cena? Apple predáva AirTag na Slovensku za 39 €, čo je vzhľadom na to, čo všetko tento produkt dokáže vlastne celkom fajn. Po kliknutí na tento odkaz, ale AirTag kúpite už za 31,49 €, čo je fantastická ponuka. Netreba pri tom zabúdať, že na nákupe sa dá ušetriť ešte viac.

Apple totiž predáva aj balenie štyroch kusov AirTagov za 129 €, ktoré sa dá, ale na Slovensku získať po kliknutí na tento odkaz už za 107 € . Ak sa teda dohodnete so svojimi blízkymi, alebo kolegami z práce, jeden kus vás bude stáť len 26,75 €. Takisto si, ale môžete nechať všetky štyri AirTagy. Vždy je totiž možnosť, ako ich využiť. Platí to najmä pri cestovaní.

Čo všetko dokáže AirTag za 30 €? Kúpiť by ste si ho mali aj vy
Zdroj: Unsplash / Onur Binay / Auguras Pipiras (úprava redakcie)

Na záver ešte spomenieme funkciu precízneho vyhľadávania, vďaka ktorej môžete pomocou svojho iPhonu AirTag lokalizovať na niekoľko centimetrov presne. Rovnako je v ňom zabudovaný aj pomerne silný reproduktor, ktorý sa dá cez iPhone a Bluetooth na diaľku prehrať. Najlepšie však bude keď si to vyskúšate sami.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 12 Pro ponúkne 120Hz displej. Potvrdil to ďalší zdroj.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -