AirTag je síce nenápadné, no mimoriadne dôležité zariadenie od spoločnosti Apple. Tento drobný lokátor si môžete dať na kľúče, do kabelky, ale pokojne aj do auta a vďaka tomu budete môcť skontrolovať polohu svojich vecí kedykoľvek, keď to bude potrebné. AirTag teraz navyše viete kúpiť v zľave za veľmi výhodnú cenu.

Zariadenie sa pripája do siete služby Nájsť, vďaka čomu ponúka pravidelné aktualizácie svojej polohy. Takisto je v ňom zabudovaný U1 čip, vďaka ktorému vás váš iPhone navedie priamo ku vašim „zapatrošeným“ kľúčom alebo peňaženke. iOS zariadenie uvidí AirTag na centimetre presne, aj keď je nahádzaný vecami, alebo je na ňom niečo položené. Dokonca si ho viete cez reproduktor aj prezvoniť. Vydá tón, ktorý budete počuť na niekoľko metrov.

No a cena? AirTag sa štandardne predáva za 39 €, čo nie je málo, ani veľa. Stačí si len spočítať hodnotu predmetov, ktoré vám dokáže potenciálne ochrániť. Po kliknutí na tento odkaz ho navyše viete získať len za 29 €, vďaka čomu veľmi slušne ušetríte. A to sme stále neskončili.

Ako sa totiž hovorí, jeden AirTag nikdy nestačí a preto Apple predáva aj výhodné balenie štyroch kusov. To normálne stojí až 129 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ho môžete získať len za 96 €. V praxi to znamená, že za jeden kus zaplatíte iba 24 € a to je fakt dobrá cena. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

AirTag
Zdroj: Unsplash / Mark Chan

Na záver ešte treba spomenúť, že AirTag síce nemá nabíjateľnú batériu, no tá sa dá vymeniť. Nachádza sa v ňom klasický gombíkový akumulátor CR2032, ktorý vydrží minimálne jeden a maximálne dva roky v závislosti od spôsobu používania.

AirTag je navyše odolný voči vode (IP67), takže sa nemusíte obávať, že by vám ho zničil dážď, alebo nejaká nehoda. Je to skrátka premyslený produkt a my sami ho v redakcii používame. Ak si ho teda chcete vyskúšať, určite vám to odporúčame.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 12 začína byť vďaka zľavám extrémne lacný. Oplatí sa však v roku 2023? Našli sme odpoveď
Môže ťa zaujímať
- Reklama -