AirTag od spoločnosti Apple je mimoriadne užitočný nástroj, ktorý vám pomôže nájsť stratené predmety v priebehu krátkeho času. Vďaka tomu, že sa jeho Bluetooth LE neustále pripíja na ostatné Apple produkty, ktoré anonymne odosielajú informácie o jeho polohe do siete Nájsť nepotrebuje GPS a ponúka dlhú výdrž batérie na jedno nabitie. AirTag sa dá teraz navyše kúpiť za perfektnú cenu.

Toto drobné sledovacie zariadenie uviedla spoločnosť Apple na trh ešte v roku 2021 a od tej doby si vyslúžilo obrovský úspech po celom svete. Môžete si ho dať na klúče, do peňaženky, batožiny alebo si ním trebárs poistiť aj svoje auto. Vďaka silnému reproduktoru si ho môžete kedykoľvek prehrať, ak ste v jeho blízkosti a pomocou funkcie precízneho vyhľadávania ho za pomoci U1 čipu lokalizujete na centimetre presne. Koľko, ale AirTag stojí?

Toto sledovacie zariadenie sa štandardne predáva za 39 €, avšak po kliknutí na tento odkaz ho viete získať lacnejšie, už za 32,2 €, čo je absolútne fantastická cena. Existuje, ale možnosť, ako ho získať ešte lacnejšie a určite by ste o nej mali vedieť.

Jeden AirTag za menej, ako 24 €? Áno 

Spoločnosť Apple totiž predáva aj väčšie balenie štyroch AirTagov, ktoré je štandardne dostupné za 129 €, avšak teraz ho po kliknutí na tento odkaz kúpite za 95,4 €. Ak využijete túto ponuku, jeden AirTag vás bude stáť iba 23,85 €, čo je extrémne výhodná cena. Zvyšné zariadenia môžete predať svojim známym alebo kolegom, prípadne si ich nechať. Vždy sa ich totiž hodí vlastniť viac, najmä ak máte rodinu a deti.

V našej redakcii sme sami veľkými fanúšikmi AirTagu a každý z nás ich má hneď niekoľko. Nepoužívame ich len na cestovanie, ale chránime si nimi kľúče, kabelky a podobne. Už neraz sa nám stalo, že nám ich AirTag pomohol nájsť alebo dokonca zachrániť. Investícia to bola teda určite veľmi výhodná a toto zariadenie odporúčame každému. Záleží však na vás, či sa vám to oplatí.

A pokiaľ by ste čistou náhodou zháňali prívesky na AirTag, na našom e-shope Loopi.sk nájdete široký sortiment produktov. Máme silikónové prívesky za 7,99 €, kvalitnejšie kožené prívesky za 12,99 € a tiež špeciálne prívesky pre psa, ktoré sa dajú pripnúť na obojok.

AirTag kľúčenka
Zdroj: Loopi

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Ušetri 10%! Zľava na dizajnové držiaky (OD 6.6. – 12.6.)
Môže ťa zaujímať
- Reklama -