Sledovacie zariadenie AirTag od spoločnosti Apple je medzi fanúšikmi extrémne populárne. Ide o drobný a cenovo dostupný produkt, ktorý vám dokáže zachrániť majetok v hodnote tisícov eur. Pokiaľ ho ešte nemáte a používate Apple ekosystém, mali by ste to zmeniť. Dnes vám ukážeme, ako získať AirTag až extrémne lacno.

Ešte predtým, ako sa ku tomu dostaneme, poďme si v krátkosti vysvetliť, ako toto zariadenie funguje. Nemá totiž GPS ale iba Bluetooth LE a U1 (ultra-širokopásmový) čip. AirTag po celý čas komunikuje so všetkými iPhonmi a Apple zariadeniami v okolí a anonymne cez ne posiela informácie o svojej polohe do siete Nájsť. Majiteľ má vďaka tomu po celý čas prehľad, kde sa zhruba nachádza, pričom AirTag nemusí byť pripojený na internet. Samozrejme o polohe vášho AirTagu nemá informácie nikto iný, okrem vás.

No a cena? Tento drobec sa bežne predáva za 39 €, čo je v vzhľadom na jeho funkcie pomerne férová ponuka. Po kliknutí na tento odkaz ale AirTag kúpite už za 33 €, vďaka čomu nejaké tie drobné ušetríte. Dá sa ale získať ešte lacnejšie.

Stačí keď si kúpite balenie štyroch kusov, ktoré Apple predáva za výhodnejšiu cenu. Namiesto toho, aby si zaň výrobca pýtal 156 €, stojí tento balík iba 129 € a ak kliknete na tento odkaz, zaplatíte zaň len 110 €, takže vo výsledku stojí jeden kus AirTagu cca 27,5 €. A to je fantastická cena.

Samozrejme, kúpa takéhoto balíka sa nemusí oplatiť jednej osobe. Aj preto vám odporúčame dohodnúť sa s viacerými kamarátmi, kolegami alebo rodinnými príslušníkmi a balenie štyroch AirTagov kúpiť spoločne. Možno však budete potrebovať viac kusov, napríklad na kľúče, do peňaženky, cestovnej batožiny alebo dokonca do auta a hodia sa vám všetky. Rozhodnutie je teda na vás.

Prívesky pre AirTag kúpite na Loopi.sk

AirTag kľúčenka
Zdroj: Loopi

Či už budete mať jeden alebo viac kusov AirTagov, nezabudnite si zaobstarať aj kľúčenku, v ktorej ho budete nosiť. Vybrať si môžete na internetovej stránke Loopi, kde nájdete široký sortiment Apple príslušenstva.

Klasická silikónová kľúčenka stojí iba 7,99 € zatiaľ čo za prémiové kožené vyhotovenie zaplatíte stále príjemných 12,99 .

AirTag kľúčenka
Zdroj: Loopi

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Hodnota spoločnosti Apple rastie raketovým spôsobom.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -