AirTag od spoločnosti Apple je šikovné sledovacie zariadenie, vďaka ktorému už nikdy nestratíte kľúče, peňaženku, batožinu alebo kabelku. Dá sa vložiť všade možne, napríklad aj do auta a predstavuje dodatočnú ochranu aj pred krádežou. No a keďže ide o jeden z najdostupnejších produktov výrobcu, určite oceníte, že sa dá teraz kúpiť za extrémne výhodnú cenu. Príjemne na ňom ušetríte a získate produkt, ktorý vám vydrží veľmi veľa rokov.

Samotný AirTag sa pripája do siete nájsť, kde o sebe posiela údaje. Vďaka tomu ho dokážete veľmi presne sledovať na svojom iPhone, alebo inom Apple zariadení. Takisto má vstavaný reproduktor, cez ktorý sa dá prehrať „lokalizačný“ zvuk a nechýba mu ani ultra-širokopásmový čip, vďaka ktorému ho nájdete s centimetrovou presnosťou. V tomto smere AirTag prakticky nemá konkurenciu.

No a cena? Zariadenie sa štandardne predáva za 39 €, čo je z nášho pohľadu veľmi férová ponuka. Ak sa vám to, ale stále zdá veľa, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite len za 31,05 €, vďaka čomu krásne ušetríte. Navyše sa dá AirTag zohnať ešte lacnejšie, no nie je to také jednoduché.

Apple má totiž v ponuke aj veľké balenie štyroch kusov, ktoré sa samo o sebe predáva so zvýhodnením za 129 €. Ak však kliknete na tento odkaz, celé balenie kúpite len za 94 €, vďaka čomu vás jeden kus AirTagu bude stáť iba 23,5 €. Potom je už iba na vás, či ostatné zariadenie použijete tiež (pretože jeden AirTag vám nemusí stačiť), alebo sa na ne zložíte so svojimi priateľmi, prípadne kolegami z práce.

AirTag
Zdroj: SvetApple

Veľkou výhodou AirTagu je aj to, že nemá nabíjateľný akumulátor. Skrýva sa v ňom vymeniteľná gombíková batéria CR2032, ktorá stojí cca 2 € a z našich skúseností vydrží 1,5 roka. Potom ju za pár sekúnd vymeníte. AirTag je tiež odolný voči vode a prachu v rámci normy IP67. Je to teda fantastický výrobok, ktorý budete milovať.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple Vision Pro má pamäť RAM a extrémne úložisko
Môže ťa zaujímať
- Reklama -