Ak máte radi módu a chcete sa zladiť s aktuálnym ročným obdobím, Apple pre vás chystá jarnú kolekciu obalov a ďalšieho MagSafe príslušenstva pre iPhone 12. Niekoľko fotografií sme vám už ukázali v tomto článku. Dnes však prichádzajú fotografie, ktoré by sme mohli označiť za finálne.

Pôvodne to vyzeralo tak, že Apple pripravuje celkovo 4 nové farby, ktoré v aktuálnom portfóliu krytov chýbajú. Bola to melónová (Cantaloupe), zelená (Pistachio), tmavomodrá (Capri Blue) a tmavofialová (Ametyst).

- Reklama -

Ďalšie tri nové farby krytov pre iPhone 12

Dnes tento zoznam obohatili ďalšie tri odtiene, ktorých presne názvy oficiálne nepoznáme, no vďaka záberom môžeme vidieť, ako budú vyzerať.

Za únikom stoji používateľ Majin Bu, ktorý má pravdepodobne kontakt na pracovníkov niektorých kamenných pobočiek spoločnosti Apple, kde sa mohli kryty objaviť s istým predstihom.

Podľa zverejnených informácií sa teda zákazníci dočkajú aj ďalšej, nebesky modrej (Sky Blue), horčicovo žltej (Mustard Yellow) a červenej (PRODUCT) RED farby.

Na záver už iba doplníme, že jarná kolekcia sa nebude vzťahovať len príslušenstvo pre iPhone 12 ale aj na ďalšie produkty, ako napríklad Apple Watch. Zákazníci sa môžu tešiť napríklad na nové remienky, ktoré by mohli byť dostupné práve vo vyššie uvedených farbách.

Pozrite si kryty v našej galérii a napíšte nám do komentára, ako sa vám páčia. Budeme radi za všetky vaše postrehy, názory a reakcie.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.