Sledovacie zariadenie AirTag je určené na hľadanie akýchkoľvek predmetov. Nie je preto prekvapením, že si ho ľudia skrývajú aj ku svojim dopravným prostriedkom. Už v minulosti sme písali o tom, ako dokázal vystopovať bicykel alebo kolobežku. Dnes sa na internete objavilo príslušenstvo, ktoré slúži presne na tento účel.

Anglický výrobca cyklistického príslušenstva, spoločnosť Muc-Off, vyvinula unikátny držiak na AirTag, ktorý môžete skryť do pneumatiky vášho bicykla. Čítate správne. Takzvaný Stealth Tubeless Tag Holder ponuka špeciálny mechanizmus, vďaka ktorému ho prehliadne každý jeden zlodej.

Na výrobu príslušenstva slúži ochranný trojdielny silikónový a gumený mechanizmus, ktorý je nielen šetrný ku samotnému AirTagu, ale takisto aj ku pneumatike na vašom bicykli. Jeho prítomnosť by teda nemala mať žiaden vplyv na bezpečnosť jazdy.

Ako píše výrobca, príslušenstvo ochráni AirTag aj pred silnými nárazmi, ktorým môže čeliť koleso napríklad pri nájazde na obrubník. No a keď ho sem efektívne schováte, prakticky nikto nebude tušiť, že kradne bicykel spolu s lokalizátorom. Majiteľovi tak postačí aplikácia Find My, aby zlodeja vystopoval.

Príslušenstvo nájdete na oficiálnej internetovej stránke, pričom na európskom trhu štartuje jeho cena na úrovni 19,99 €. To je vcelku prijateľná čiastka, čo poviete?

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Apple zariadenia boli kvôli nedostatku Wi-Fi vo vážnom ohrození!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -