Tesne po predstavení iPhonu 13 a iPhonu 13 Pro sa na internetovom obchode Apple Online Store začali objavovať nové verzie príslušenstva, ktoré sa však netýkajú iba čerstvo uvedených zariadení. Jesennej kolekcie sa dočkali aj sledovacie zariadenia AirTag a nové farby vyzerajú naozaj elegantne.

V prvom rade začneme najlacnejším príslušenstvom a to silikónovým AirTag Loop. Ten je veľmi populárny aj medzi slovenskými používateľmi. Prívesok si už môžete zaobstarať aj vo farbe Pink Citrus, ktorá pôsobí veľmi dobre. Cena bude u slovenských predajcov 35,00 €.

V Apple sa však venovali aj o niečo drahším príveskom AirTag Leather Key Ring. Tie sú vyrobené z pravej kože a na našom trhu štartujú na sume 39,00 €. Zaobstarať si ich môžete v nových farbách Goled Brown, Midnight a Wisteria.

Tie korešpondujú s odtieňmi, ktoré priniesli včera predstavené produkty ako napríklad iPhone 13 alebo iPad mini 6. generácie.

Aktualizácie sa dočkali aj luxusné Hermes

Na záver tu máme aj vylepšené super-luxusné kožené prívesky od prestížneho výrobcu Hermes, ktoré sa dočkali prevedení Gold, Bleu Saphir, Aune d’or a Piment.

V zahraničí toto príslušenstvo štartuje od 349,00 € a končí na 449,00 € (vrátane AirTagu). Na Slovensku sa z oficiálnej distribúcie nedováža.

Čo hovoríte na tieto nové jesenné farby vy. Páčia sa vám jednotlivé prívesky alebo nie?

Prečítajte si tiež  iPhone 12 Pro Max - veľký iPhone dobehne malé tablety...
Môže ťa zaujímať
- Reklama -