Spoločnosť Apple včera predstavila úplne nový iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max. Všetky prevedenia dostali početné vylepšenia, no zachovali si skoro rovnaký dizajn ako mali ich predchodcovia. Napriek tomu sa predpokladá, že zažijú rekordný úspech.

Spoločnosť Apple nám ešte na prezentácii prezradila, že zariadenia bude možné predobjednávať najskôr v piatok, 17. septembra 2021. V danej chvíli ale nebolo isté, či sa to bude týkať aj nášho Slovenského trhu.

- Reklama -

Ako iste viete, iPhone 12 minulý rok prišiel až v druhej vlne predajov, kvôli čomu sme naň čakali o niekoľko týždňov dlhšie než ostatní. To sa ale teraz nezopakuje.

iPhone 13 a jeho predaj na Slovensku 

Pokiaľ sa pozriete na internetové stránky slovenských resellerov, už sa na nich postupne začína objavovať informácia, že iPhone 13 a iPhone 13 Pro bude možné predobjednať od 17. septembra (14:00). Netreba snáď pripomínať, že títo predajcovia majú veľmi striktné pravidlá a musia dodržiavať presne to, čo im technologický gigant prikáže.

Prečítajte si tiež  iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max podporujú natáčanie videa v ProRes

No a keďže to po predobjednávkach zvykne trvať presne týždeň ku predajom, s 99 % pravdepodobnosťou môžeme uviesť, že prvé kusy vlajkovej lode smartfónu dorazia na Slovensko v piatok, 24. septembra. To zároveň korešponduje aj s oficiálnymi informáciami od spoločnosti Apple, ktoré sa týkajú celého sveta.

Dajte nám vedieť do komentára, či si tento smartfón plánujete kúpiť a ak áno, ktorú konkrétne verziu. Tešíme sa na všetky vaše reakcie a názory.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -