Spoločnosť Apple v priebehu včerajšieho večera ukázala nové operačné systémy iOS 16.1, iPadOS 16, macOS 13 Ventura a ďalšie, ktoré potešili všetkých fanúšikov po celom svete. Ako sa však ukázalo, z Cupertina prišli aj negatívne správy.

Po zdražovaní aplikácii v App Store totiž prichádza zdražovanie takmer všetkých služieb, ktoré sa týka aj Slovákov. Či už si predplácate Apple Music, Apple TV+ alebo balík Apple One, vo všetkých prípadoch vás to bude stáť o niečo viac.

Za všetkým stojí zvyšovanie nákladov na licencie pre hudobnú službu Apple Music, v ktorej autori a umelci začnú dostávať za každý stream viac peňazí. Nie je to však všetko.

Apple vo svojom oficiálnom vyjadrení potvrdilo, že aj prevádzka Apple TV+ niečo stojí a aby mohla služba prinášať kvalitné filmy, seriály, dokumenty a podobne, bude musieť zdražieť. Nemusíte sa však ničoho obávať.

Koľko budú stáť Apple služby na Slovensku? 

Apple One
Zdroj: Apple

Určite vás v tomto bode zaujíma, o koľko zaplatíte za svoje služby viac. Ako sme už naznačili vyššie, aj keď Apple zdražuje, nie je to nič drastické. Vo všetkých prípadoch sa ceny zvýšili maximálne o 0,50 € až 2 €.

Aby sme vám to trochu zjednodušili, vytvorili sme jednoduchý zoznam, v ktorom uvidíte najskôr novú cenu za službu a v zátvorke starú cenu pre porovnanie:

  • Apple One Individuálny: 12,95 € / mesačne (10,95 € / mesačne)
  • Apple One Rodinný: 16,95 € / mesačne (14,95 € / mesačne)
  • Apple Music Študentský: 3,49 € / mesačne (cena sa nemení)
  • Apple Music Individuálny: 6,49 € / mesačne (5,99 € / mesačne)
  • Apple Music Rodinný: 9,99 / mesačne (8,99 € / mesačne)
  • Apple TV+: 6,99 € / mesačne (5,99 € / mesačne)

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Garmin Epix Pro G2 kúpite za extrémne výhodnú cenu. Je to konkurent pre Apple Watch Ultra 2
Môže ťa zaujímať
- Reklama -