Spoločnosť Apple v priebehu včerajšieho večera ukázala nové operačné systémy iOS 16.1, iPadOS 16, macOS 13 Ventura a ďalšie, ktoré potešili všetkých fanúšikov po celom svete. Ako sa však ukázalo, z Cupertina prišli aj negatívne správy.

Po zdražovaní aplikácii v App Store totiž prichádza zdražovanie takmer všetkých služieb, ktoré sa týka aj Slovákov. Či už si predplácate Apple Music, Apple TV+ alebo balík Apple One, vo všetkých prípadoch vás to bude stáť o niečo viac.

Za všetkým stojí zvyšovanie nákladov na licencie pre hudobnú službu Apple Music, v ktorej autori a umelci začnú dostávať za každý stream viac peňazí. Nie je to však všetko.

Apple vo svojom oficiálnom vyjadrení potvrdilo, že aj prevádzka Apple TV+ niečo stojí a aby mohla služba prinášať kvalitné filmy, seriály, dokumenty a podobne, bude musieť zdražieť. Nemusíte sa však ničoho obávať.

Koľko budú stáť Apple služby na Slovensku? 

Apple One
Zdroj: Apple

Určite vás v tomto bode zaujíma, o koľko zaplatíte za svoje služby viac. Ako sme už naznačili vyššie, aj keď Apple zdražuje, nie je to nič drastické. Vo všetkých prípadoch sa ceny zvýšili maximálne o 0,50 € až 2 €.

Aby sme vám to trochu zjednodušili, vytvorili sme jednoduchý zoznam, v ktorom uvidíte najskôr novú cenu za službu a v zátvorke starú cenu pre porovnanie:

  • Apple One Individuálny: 12,95 € / mesačne (10,95 € / mesačne)
  • Apple One Rodinný: 16,95 € / mesačne (14,95 € / mesačne)
  • Apple Music Študentský: 3,49 € / mesačne (cena sa nemení)
  • Apple Music Individuálny: 6,49 € / mesačne (5,99 € / mesačne)
  • Apple Music Rodinný: 9,99 / mesačne (8,99 € / mesačne)
  • Apple TV+: 6,99 € / mesačne (5,99 € / mesačne)

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Z počtu predplatiteľov všetkých služieb, ktoré ponúka spoločnosť Apple vám padne sánka
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here