Spoločnosť Apple oznámila, že už čoskoro vydá nový dokument „The Sound of 007“, ktorý bude dostupný exkluzívne pre streamovaciu platformu Apple TV+.

Film má mať premiéru niekedy v marci 2022 (presný dátum ešte nepoznáme) a tá sa bude viazať na príležitosť 60. výročia od vzniku tejto úspešnej filmovej série, z ktorej prvý diel James Bond: Dr. No mal premiéru ešte v roku 1962.

Na čo sa môžete tešiť? 

O natočenie filmu sa postará štúdio MGM, Eon Productions a Ventureland. Fanúšikovia sa môžu tešiť nielen na bohatý vizuálny zážitok, ale taktiež na ikonickú hudbu z celej franšízy.

Taktiež sa však vo filme budú nachádzať mnohé rozhovory a archívne materiály, ktoré ste ešte nikde inde nemohli vidieť.

Prečítajte si tiež  iOS 15.2 preukázateľne zhoršuje výdrž batérie na väčšine iPhonoch!

Aj keď teda spoločnosť Apple nezískala posledného Jamesa Bonda: No Time to Die pod svoje krídla – hoci o to bojovala, zdá sa, že o túto filmovú sériu má stále veľký záujem a aj preto ju chce priblížiť divákom platformy Apple TV+.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.