Podľa obrázka, ktorý na Twitteri zdieľal jeden z inžinierov spoločnosti Apple, daruje tento technologický gigant svojim zamestnancom tričko, symbolizujúce ukončenie prvého roka prechodu na platformu Apple Sillicon.

Samotné tričko nesie vyobrazenie čipu M1 a dostali ho iba tí, ktorí sa na jeho vývoji reálne podieľali.

Andy Boretto, ktorý pracuje v spoločnosti Apple ako senior softvérový inžinier zverejnil jeho podobizeň spolu so sprievodnou kartičkou od spoločnosti Apple, na ktorej sa píše: „Raz za čas sa objaví niečo, čo všetko zmení. Gratulujeme a ďakujeme, že ste pomohli vytvoriť Apple M1!“ 

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

Apple má už tri vlastné procesory a ich počet bude pribúdať 

Boretto poznamenal, že sám pracoval na pôvodnom prechode počítačov Mac na Intel a teraz sa angažoval v opačnej situácii, kedy sa spoločnosť Apple znova rozhodla spoliehať sa na svoje vlastne (tentokrát ARM) riešenie. Tento krok bol na základe reakcií zákazníkov veľmi úspešný.

Dnes má firma v ponuke hneď tri vlastné procesory pre Mac (Apple Sillicon), ktoré sú dostupné v rôznych konfiguráciách. Ide o čipy M1, M1 Pro a M1 Max pričom sa očakáva, že už v priebehu roka 2022 spoznáme ďalšie verzie pre nový MacBook Air, iMac 32″ či aktualizovaný Mac Pro. Nechajme sa prekvapiť.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Fínsky premiér tvrdí, že Apple zničilo ich národnú ekonomiku!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -