V spoločnosti Apple pracujú marketingové špičky a aj vďaka ním sa dnes bude konať zaujímavá udalosť, ktorá bude zameraná na fanúšikov seriálu Ted Lasso. Jeho druhá séria na Apple TV+ odštartovala len pred pár týždňami a pri tejto príležitosti začali aj eventy s názvom „The Believe Fan Experience.

Prvý z nich je za dverami a uskutoční sa už dnes na štadióne Banc of California v Los Angeles medzi 16:00 a 18:00. Ďalší event bude pokračovať 7. augusta v Santa Monice a posledný event zase 8. augusta v Downtown Los Angeles.

- Reklama -

Čoho sa dočkajú návštevníci udalosti? 

K dispozícii bude kopa zábavy, ako aj bezplatné občerstvenie vrátane originálnych sušienok Ted Lasso, ktoré môžu fanúšikovia poznať zo seriálu. Tréner amerického futbalu ich daroval napríklad majiteľke anglického klubu Rebecce, vďaka čomu si získal jej pozornosť.

V rámci udalosti sa ale bude rozdávať viacero vecných cien, pričom prvých 10 000 návštevníkov obdrží aj žltý uterák s nápisom „Belive„, logom Ted Lasso a Apple TV+.

Spomenúť tiež stojí za to prítomnosť živého DJa, možnosť získať merch Ted Lasso, previesť sa na poschodovom autobuse „Believe Bus“, zahrať si šípky, zúčastňovať sa súťaží a samozrejme stretnúť sa s účinkujúcimi.

Na štadióne by mali byť postavené aj rôzne inštalácie, rekvizity a kulisy, vďaka ktorým si zúčastnení vytvoria unikátne fotografie na sociálne siete.

Čo poviete na takýto nápad vy? Z nášho pohľadu skvelá príležitosť ako ešte viac zviditeľniť fantastický seriál z platformy Apple TV+!

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -