Pokiaľ ste videli aspoň jedn diel seriálu Ted Lasso, pravdepodobne sa nečudujete, prečo ho mnohí odborníci považujú za najlepšiu show na Apple TV+. Americký tréner futbalu doslova srší pozitivitou a jeho príbeh vezme za srdce nejedného diváka.

Ako uvádza portál Deadlinesamotný seriál si užíva slávu aj s príchodom druhej série. Tá sa na platforme objavila minulý piatok – 23. júla. Podľa prvých indícii si ju pozrel rekordný počet divákov a Apple TV+ ešte nezažila podobný začiatok víkendu od svojho štartu v roku 2019.

Aby sme boli o niečo konkrétnejší, Ted Lasso dokázal priniesť až 50 % nárast nových divákov a zároveň predĺžil dobu pozerania filmov či seriálov ako „Schmigadoon“, „Physical“ a „Mythic Quest“.

Sledovanosť Ted Lasso Seassion 2 bola podľa odhadov až šesťkrát vyššia ako sledovanosť premiéry prvej série v roku 2020.

V krajinách ako Spojené štáty, Veľká Británia, Kanada, India, Taliansko, Austrália, Mexiko, Brazília, Rusko, Francúzsko a ďalších sa zvýšila sledovanosť služby o celých 200 %!

Na záver už iba spomenieme, že Ted Lasso bol nominovaný na viac ako 20 cien Emmy vrátane vynikajúcich komediálnych seriálov.

Jeho hlavný predstaviteľ Jason Sudeikis získal Zlatý Glóbus. Ďalšia epizóda bude k dispozícii už tento piatok, 30. júla. Nenechajte si ju ujsť!

Prečítajte si tiež  Apple Watch Ultra trpia nepríjemnou komplikáciou. Týka sa obrazovky hodiniek
Môže ťa zaujímať
- Reklama -