Aj keď sa základné slúchadlá EarPods tvária relatívne nenápadne, v skutočnosti ich nákup dáva veľký zmysel. Toto zariadenie dostalo v roku 2023 šikovný USB-C konektor a ešte jedno prekvapenie, vďaka čomu ich nákup za extrémne výhodnú cenu dáva zmysel.

Počas testovania sa totiž podarilo zistiť, že klasické EarPods podporujú bezstratové prehrávanie zvuku, ktoré sa dá navyše skombinovať s Apple Music. Toto v súčasnosti nedokážu žiadne klasické AirPods v spolupráci s iPhonom či počítačom Mac. EarPods s USB-C konektorom majú podporu 16bit/44,1 kHz až 24bit/48 kHz, čo je spolu s bezstratovým prehrávaním neuveriteľne praktická funkcia. Pri takto lacnom produkte, a ešte od Apple, je to niečo doslova nevídané.

Zatiaľ čo základné AirPods druhej generácie štandardne kúpite za 159 € a po kliknutí na tento odkaz ich môžete získať v zľave už za 99 €, (časovo / skladovo limitovaná ponuka) klasické EarPods viete získať oveľa lacnejšie. Ich štandardná cena stanovená spoločnosťou Apple je 24,99 €, no po kliknutí na tento odkaz sa predávajú už za 19 €. Je to teda päťkrát lacnejší produkt, ktorý funguje skoro rovnako. Len si treba zvyknúť na kábel.

EarPods bezstratový zvuk
Zdroj: Unsplash / simerpreet singh

Pokiaľ si chcete vyskúšať bezstratové prehrávanie skladieb v Apple Music, prípadne inej aplikácií, no nemáte na to slúchadlá, EarPods od Apple vám budú dokonalo stačiť.

Platí pri tom, že aj keď majú kábel čo môže byť vonku trochu nepraktické, v interiéri pri práci vám to vôbec nemusí vadiť. Koniec koncov, väčšina z nás s ním dokázala fungovať desiatky rokov. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Škandál v technologickom svete. Francúzsko vyšetruje Apple kvôli App Store
Môže ťa zaujímať
- Reklama -