Apple sa definitívne rozhodlo. To čo v posledných dňoch tvrdili analytici z celého sveta dnes potvrdil aj leaker, prostredníctvom Instagramového účtu, ConceptsiPhone. Na zverejnenej fotografii môžeme vidieť vnútornú časť balenia, ktorá neráta s nabíjacím adaptérom a takisto ani so slúchadlami EarPods.

Uniknutá schéma krabičky iPhonu 12

Rok 2020 nám prinesie zásadnú zmenu a vo finále nebude len jedna. Pôvodne sa očakávalo, že Apple prestane v balení s novým iPhonom dodávať káblové slúchadlá EarPods. Predsa len už majú svoj vek a väčšina ľudí ich z boxu ani nevyťahuje.

Pred pár dňami sa však objavila relatívne odvážna informácia pojednávajúca o tom, že firma zákazníkom neposkytne ani nabíjačky. Aj keď sme jej zo začiatku neverili, analytici a leakeri už potvrdili jej pravdivosť.

Dnešná uniknuta fotografia všetky teórie doslova zaklincovala. Aj keď nemáme 100% istotu o tom, že je pravdivá, vyzerá celkom presvedčivo a pochádza z relevantného zdroja. Nemáme teda dôvod neveriť. Výlisok, ktorý môžete vidieť nižšie bude pravdepodobne vyrobený z plastu alebo tvrdeného papiera. Podľa značky má byť plne recyklovateľný. Apple sem zasadí len iPhone 12, USB-C kábel a návody. Zvyšok úplne zmizne. Ako môžete vidieť, práve priestor pre návody sa zmenší a nebude obdĺžnikového tvaru tak, ako dnes.

Vzhľadom na to môžeme počítať aj s ďalšími zmenami. Napadá nás napríklad prítomnosť len jednej nálepky, ktorá by sa do tohto formátu lepšie vtesnala. Uvidíme, ako to bude vyzerať v skutočnosti a možno sa postupom času dočkáme aj ďalších únikov, ktoré tento dizajn potvrdia. iPhone 12 bude predstavený pravdepodobne až v októbri 2020. Dočkáme sa 4 odlišných prevedení, výkonného procesora a podpory 5G siete. Tešíte sa?

Uniknutá schéma krabičky iPhonu 12 ukazuje, že tu nebude adaptér a ani slúchadlá.
Uniknutá schéma krabičky iPhonu 12 ukazuje, že tu nebude adaptér a ani slúchadlá.

zdroj

Prečítajte si tiež  Týchto 5 Apple produktov prejde už čoskoro na USB-C. Niektoré by vás zrejme ani nenapadli
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.