Hoci to vyzerá tak, že sa dnešný svet točí len okolo iPhonu, iPadu a hodiniek Apple Watch, nie je to pravda. Novou generáciou produktov môžu byť napríklad inteligentné okuliare. Ak neveríte tomu, že na nich Apple pracuje, rýchlo by ste to mali zmeniť. Analytik a takisto aj prestížny leaker tvrdia, že prídu už v dohľadnej dobe. Dokonca by to mohlo byť v roku 2021.

Apple Glasses prídu v roku 2021

Ming-Chi Kuo vydal správu určenú pre investorov, v ktorej sa zmienil o dlhodobej budúcnosti niktorých Apple produktov. Dozvedeli sme sa napríklad, že v druhej polovici tohto roka príde iPad Air s 10,8″ displejom a iPad mini s 8,5″ displejom. Nebolo to ale všetko. Okrem iného sa vyjadril aj ku pripravovaným inteligentným okuliarom, ktoré by mali byť schopné využívať rozšírenú realitu.

Apple chcelo kúpiť firmu Plessey. Tá si napokon vybrala ponuku od Facebooku.
Apple Glasses prídu v roku 2021.

Kuo tvrdí, že by mali prísť v roku 2022. No a hoci sa jedná o osobu, ktorá je v predpovediach veľmi presná už dlhé roky, v poslednej dobe získal v tomto smere lepší kredit leaker Jon Prosser.

Ten na svojom Twitter účte zverejnil informáciu, v ktorej uvádza, že Apple Glasses budú dostupné už na budúci rok a sám neverí tomu, že sa nezhoduje s názorom Ming-Chi Kua. Podľa jeho slov sa má jednať o mimoriadne elegantný produkt a Apple doň zakomponuje špeciálne technológie, ako aj 5G pripojenie. To zabezpečí mimoriadne rýchly prísun informácii priamo zo siete, čo bude pri okuliaroch kľúčové.

Prosser taktiež uviedol, že už v dohľadnej dobe poskytne ďalšie zaujímavé informácie, ktoré sa týkajú Apple Glasses. Sám má veľmi dobré zdroje priamo v Apple, nakoľko jeho predpovede vychádzajú celkom presne. Tešíme sa teda na ďalšie úniky…

Prečítajte si tiež  Ľudia už nechcú Android. Vo veľkom prechádzajú na iOS od Apple (+dôvody)
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.