Hoci to vyzerá tak, že sa dnešný svet točí len okolo iPhonu, iPadu a hodiniek Apple Watch, nie je to pravda. Novou generáciou produktov môžu byť napríklad inteligentné okuliare. Ak neveríte tomu, že na nich Apple pracuje, rýchlo by ste to mali zmeniť. Analytik a takisto aj prestížny leaker tvrdia, že prídu už v dohľadnej dobe. Dokonca by to mohlo byť v roku 2021.

Apple Glasses prídu v roku 2021

Ming-Chi Kuo vydal správu určenú pre investorov, v ktorej sa zmienil o dlhodobej budúcnosti niktorých Apple produktov. Dozvedeli sme sa napríklad, že v druhej polovici tohto roka príde iPad Air s 10,8″ displejom a iPad mini s 8,5″ displejom. Nebolo to ale všetko. Okrem iného sa vyjadril aj ku pripravovaným inteligentným okuliarom, ktoré by mali byť schopné využívať rozšírenú realitu.

- Reklama -
Apple chcelo kúpiť firmu Plessey. Tá si napokon vybrala ponuku od Facebooku.
Apple Glasses prídu v roku 2021.

Kuo tvrdí, že by mali prísť v roku 2022. No a hoci sa jedná o osobu, ktorá je v predpovediach veľmi presná už dlhé roky, v poslednej dobe získal v tomto smere lepší kredit leaker Jon Prosser.

Ten na svojom Twitter účte zverejnil informáciu, v ktorej uvádza, že Apple Glasses budú dostupné už na budúci rok a sám neverí tomu, že sa nezhoduje s názorom Ming-Chi Kua. Podľa jeho slov sa má jednať o mimoriadne elegantný produkt a Apple doň zakomponuje špeciálne technológie, ako aj 5G pripojenie. To zabezpečí mimoriadne rýchly prísun informácii priamo zo siete, čo bude pri okuliaroch kľúčové.

Prosser taktiež uviedol, že už v dohľadnej dobe poskytne ďalšie zaujímavé informácie, ktoré sa týkajú Apple Glasses. Sám má veľmi dobré zdroje priamo v Apple, nakoľko jeho predpovede vychádzajú celkom presne. Tešíme sa teda na ďalšie úniky…

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.