Súčasné obdobie je ťažké pre každého z nás. Napriek všetkému sa ale ľudia dokázali prispôsobiť a vďaka moderných technológiám dokážu komunikovať a pracovať aj z pohodlia domova. Presne o tom je dnešná reklama.

„Creativity Goes On„.

Sme v tom všetci spolu. Možno aj to je odkaz, ktorý chcelo Apple zdieľať fanúšikom po celom svete pomocou nového videa, ktoré zverejnilo na YouTube. Na záberoch môžeme vidieť rôznych ľudí ako sa z domova učia, pracujú, telefonujú či skúšajú Face Time. Apple sa tu evidentne snažilo ukázať všetky možné spôsoby, pomocou ktoých sa dá komunikovať aj v období, kedy by sme nemali moc chodiť po vonku.

- Reklama -

Aké zariadenia a programy najčastejšie používate pri práci z domova vy? U nás je to určite MacBook, iPhone a zo softvéru Skype, e-mail a tiež Face Time. Na výber je veľa možností, ako ostať v spojení. To je výhoda 21. storočia…

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.