Spoločnosť Apple je preslávená svojim unikátnym dizajnom, ktorý tak radi kopírujú konkurenční výrobcovia. Ako sa však zdá, niekedy sa inšpirujú ostatnými aj dizajnéri z Cupertina. Portál Macrumors totiž informuje, že sa na internete objavili fotografie nových slúchadiel, ktoré vyzerajú veľmi podobne, ako Nothing Ear (2).

O únik sa postaral známy leaker Ben Geskin, ktorý uvádza, že nižšie uvedená fotografia pochádza priamo z obchodu Best Buy, kde sa už produkt kvôli chybe objavil v predaji. Ako môžete vidieť sami, ide o slúchadlá Beats Studio Buds+, a teda značky, ktorú Apple kúpilo ešte v roku 2014. Už na krabici je jasne vidieť transparentný dizajn, ktorý je typickým poznávacím znakom pre produkty od konkurenčnej spoločnosti Nothing.

Nové Beats Studio Buds+ by mali mať podľa dostupných informácií až 36 hodinovú výdrž batérie a taktiež by mali podporovať port USB-C. Okrem iného v nich nájdeme až tri väčšie mikrofóny, ktoré sa postarajú o 1,6-násobne lepšie potláčanie okolitých zvukov (ANC) v porovnaní s klasickými Studio Buds, ktoré Apple predstavilo v roku 2021.

Zdroj: Ben Geskin

V praxi by sme Studio Buds+ mohli označiť za „športovejšiu“ a tiež dostupnejšiu alternatívu ku AirPods Pro 2. generácie, ktoré sa dnes po zľave predávajú od 230 €. Riešenie od Beats by malo byť ešte lacnejšie a rovnako by malo ponúknuť o čosi kompaktnejší dizajn.

Zariadenie tiež ponúkne vodeodolnosť IPX4 a používateľ si bude môcť vybrať až zo štyroch koncoviek – štupľov, podľa veľkosti svojho ucha. Hoci v súčasnosti nie je celkom jasné, kedy spoločnosť Apple túto novinku predstaví, predpokladá sa, že by mohla prísť na trh tesne pred, alebo po WWDC 2023.

priehľadné slúchadlá Apple Beats na Amazone
priehľadné slúchadlá Apple Beats na Amazone

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Netflix prináša prekvapenie pre predplatné Basic. V tomto smere vám služba ponúkne viac
Môže ťa zaujímať
- Reklama -