Spoločnosť Apple pripravuje novinky, z ktorých sa v roku 2020 budú tešiť používatelia po celom svete. Hoci niektoré poznáme, iné ostávajú stále záhadou. Dnešný únik ale zrejme prezradil niečo, čo malo ostať utajené. Vďaka fotografiám z interného systému Target možno poznáme ďalšie výrobky, ktoré sa v dohľadnej dobe dostanú na svetlo sveta.

Apple možno predstaví AirPods za 400$ a ďalšie produkty!

Možno si poviete, že Apple minulý rok so svojimi slúchadlami AirPods Pro (za 249$) postavilo latku dosť vysoko. Cena tohto zariadenia ale aj tak neodradila používateľov, ktorí ich nakupujú ako na bežiacom páse. Dokonca firma musela posilniť výrobu týchto AirPods, pretože ich nedokázala ponúkať v dostatočnom množstve. V súčasnosti by mala byť produkcia na úrovni 2 miliónov kusov mesačne a to nie je málo.

Dnes sa na internete objavili informácie, respektíve fotografie, ktoré zachytávajú interný systém spoločnosti Apple. Jeho názov je Target a môže byť únikom nových produktov, ktoré sa v tajnosti pripravujú niekde v „laboratóriách“ Apple Parku. Medzi týmito produktami sme našli aj zariadenie nazvané ako „AirPods (X Generation)“. Svietila vedľa neho cenovka 399$!

Samozrejme v súčasnosti nevieme, čo to má znamenať a ani to, či je tento únik natoľko relevantný aby sme mu verili. Každopádne dávnejšie predpovede renomovaného analytika Ming-Chi Kua hovorili o tom, že Apple chce počas roka 2020 predstaviť aj veľké „štúdiové“ slúchadlá. Mohol by to byť práve tento produkt. Na druhú stranu máme ale pochybnosti k názvu „AirPods“. Ako to dopadne teda ukáže až čas. Okrem toho únik hovoril aj o novej Apple TV či náramku pre Apple Watch.

Apple možno predstaví AirPods za 400$ a ďalšie produkty!
Apple možno predstaví AirPods za 400$ a ďalšie produkty!

Ďalšie zariadenia od Apple v úniku…

Fotografie, ktoré vyplávali na internet neukazovali iba AirPods za 399$. Spomenuli sa tu aj iné, zaujímavé produkty, ktoré by mohli už čo chvíľu uzrieť svetlo sveta. Spomenúť by sme mohli napríklad iPod Touch X Generation.

Nevieme, o aké zariadenie má ísť v tomto prípade. Vidíme však, že pri ňom svieti cenovka 399$! V súčasnosti je na trhu iba jedno prevedenie a to s 256 GB internou pamäťou, za ktoré si Apple pýta podobnú sumu. Základný, 32 GB variant stojí 199$. Môže to byť teda nová generácia alebo potom len vrcholová verzia označená netradičným spôsobom.

To isté platí aj o položkách ako „Apple Tv Gen X“ za 179$ č“i Apple Watch Series X Band“ za 49,99$. Ceny sedia k aktuálne predávaným zariadeniam a príslušenstvu. Mätúce je len spomínané označenie produktov. Nech už je to teda akokoľvek, je skoro isté, že v Cupertine pre nás pripravujú aj zariadenia, o ktorých dneš ešte prakticky nič nevieme a moc sa na to tešíme. Predsa len tieto prekvapenia bývajú najlepšie!

Prečítajte si tiež  Alternatívne platobné metódy zavítajú aj do App Store. Má to však háčik
Apple možno predstaví AirPods za 400$ a ďalšie produkty!
Apple možno predstaví AirPods za 400$ a ďalšie produkty!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.