Blížia sa Vianoce a a Applu sa veľmi dobre darí. Niektoré produkty idú firme dokonca lepšie ako sama očakávala. Jedným z nich sú aj nové AirPods Pro. V Cupertine museli zadať povel do Číny aby posilnili výrobu.

Apple muselo posilniť výrobu AirPods Pro, nestihlo by ich dodať dosť.

Počas tohto víkendu sme sa dočkali správy od agentúry Bloomberg, ktorá pojednávala o tom, že predaje AirPods Pro zaskočili aj samotnú spoločnosť Apple. Objednávky prevyšujú predpokladaný záujem a už dnes dokonca môžete mať problém toto zariadenie miestami zakúpiť. Toto obdobie ale na podobné problémy nie je úplne ideálne.

Predsa len veľa ľudí ešte nenakúpilo svojim blízkym darčeky pod stromček a AirPods Pro sú ideálnym produktom do 300€, ktorý by pod ním mohol mať svoje miesto. Špeciálne pre tých, ktorí sú nadšencami Applu a zároveň milujú hudbu. Späť ale k téme. Tým, že nastali tieto okolnosti, Apple ich musí nejako vyriešiť. No a podľa všetkého ich už aj vyriešilo.

Dnešné informácie od Nikkei, zdieľal portál 9to5mac. Hovorí sa v nich o tom, že Apple muselo na rýchlo zdvojnásobiť objednávky vo výrobe priamo u svojich Čínskych dodávateľov. Doteraz sa vyrábal približne 1 milión AirPods Pro mesačne. Po novom by to malo byť približne 2 milióny kusov za rovnaké obdobie. To znie ako veľmi pozitívna informácia.

Apple má v zálohe ešte aj klasické AirPods

Už z vyššie uvedených informácii je asi asi jasné, že AirPods Pro sú veľmi úspešným produktom. Netreba ale pri tom zabúdať ani na “obyčajné” AirPods, ktoré si tiež držia veľmi dobré predaje. S bezdrôtovými slúchadlami sa teda Applu vo všeobecnosti darí.

O produkciu sa v Čínskej továrni stará spoločnosť Luxshare. Okrem iného sa jedná aj o dlhodobého dodávateľa spoločnosti Apple, ktorý by mohol v budúcnosti vyrábať aj bezdrôtové nabíjačky AirPower (ak sa ich podarí na novo vyvinúť). Držíme preto palce v produkcii slúchadiel AirPods Pro a dúfame, že si ich každý zákazník stihne kúpiť ešte do Vianoc. Apple by sa malo pokúsiť vo vlastnom záujme o včasné naskladanie.

AirPods Pro. Super produkt ale zatiaľ ma nepresvedčil.
Apple muselo posilniť výrobu AirPods Pro. – svetapple.sk
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here