Ak sledujete stramovaciu službu od jablkovej spoločnosti, pravdepodobne ste zaregistrovali aj komediálny seriál Mythic Quest. Spoločnosť Apple si teraz pre vás pripravila bonusovú epizódu, ktorá bola natočená vrámci karanténnych opatrení na iPhone.

Apple natočilo jeden diel seriálu Mythic Quest

Pokiaľ máte radi zábavu, toto by ste si nemali nechať ujsť. Komediálny seriál „Mythic Quest“ dostane už 22. mája ďalší diel, ktorý vznikol ako reakcia na aktuálne prebiehajúcu pandémiu koronavírusu. Táto situácia na krátky čas zmenila spôsoby, akými dokážeme pracovať napríklad aj z domu. Nová časť bol podľa informácii napísaná, upravená a hlavne natočená pomocou iPhonu (na diaľku).

Nakoľko už spoločnosť Apple odvysielala celú 1. sériu, v tomto prípade sa jedná len o taký bonus, ktorý trvá pol hodinu. Tvorca seriálu Rob McElhenney (zároveň aj hlavná postava) uviedol, že vzhľadom na situáciu potrebovali reagovať veľmi rýchlo.

Apple natočilo jeden diel seriálu Mythic Quest na iPhone.
Apple natočilo jeden diel seriálu Mythic Quest na iPhone.

Kým sa to podarilo dať celé dokopy, prešlo iba niekoľko dní. Jeden z prvých technických problémov bol, ako vlastne diel vznikne, keď jednotliví herci nemajú k dispozícii profesionálne kamery. Našťastie však jednu naozaj kvalitnú (iPhone) nosíme skoro všetci vo vrecku a „Mythic Quest: Quarantine“ je dôkazom toho, že sa s ňou dá natočiť napríklad aj seriál.

Pokiaľ ste si zamilovali prvú sériu Mythic Quest, máme pre vás dobrú správu. Jablková spoločnosť už začala pracovať aj na jej pokračovaní. Toho sa však dočkáme pravdepodobne až za rok.

Prečítajte si tiež  Milujete Apple? Tieto deky sa vám určite zapáčia. Ich cena je však trochu vysoká
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.