Koronavírus nás mnohých prinútil na niekoľko týždňov (či mesiacov) úplne vypnúť a venovať sa svojej práci z pohodlia domova. Toto prostredie žiaľ nemusí byť úplne ideálne, o čom ste sa možno presvedčili aj na vlastnej koži (vŕtajúci sused, hlučné deti, komunikačné problémy atď…). V Apple o tom veľmi dobre vedia a tak sa rozhodli natočiť zábavné video.

Apple a jeho nové zábavné video

Domov a práca sú dve odlišné miesta, ktorých spájanie sa nehodí. Počas života sa nám však naskytla situácia, kedy sme jednoducho nemali na výber. V Apple sa rozhodli natočiť zábavné video, ktoré ukazuje, ako môžu ľuďom v takýchto časoch vo veľkej miere používať jeho produkty. Bežné kancelárske činnosti, medzi ktoré patrí napríklad skenovanie dokumentov, práca s PDF súbormi, brainstorming atď, dokážu zvládnuť aj v komplikovaných situáciach.

Je pravdepodobné, že si pri pohľade na túto reklamu spomeniete na dávnejší, podobne koncipovaný snímok – „Apple at Work“, ktorý cupertinský gigant natočil v minulom roku. V ňom sa tí istí herci (predstavujúci zamestnancov Apple) snažili vyrobiť nový, lepší obal na pizzu. Možno, že sa s podobnými výtvormi budeme stretávať častejšie. Do komentára nám napíšte, ako prebiehala vaša karanténa a ktoré jablkové produkty ste počas nej využívali v praxi. Za nás to bol určite MacBook a iPhone…

Apple natočilo zábavné video, ktoré ukazuje prácu z domu.
Apple natočilo zábavné video, ktoré ukazuje prácu z domu.
Prečítajte si tiež  Galaxy Note 7, príbeh skončí tento mesiac!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.