Koronavírus zasiahol celý svet a najväčšie technologické spoločnosti na svete sa museli prispôsobiť. Patrí medzi ne aj Apple, ktoré reagovalo skutočne rýchlo. Dnes už sa však situácia upokojuje a firma otvára skoro každý deň nové obchody. Dokopy sa sprístupnilo už viac ako 300 Apple Store. Tie posledné boli v Holandsku a Švédsku.

Apple otvoril 300 pobočiek Apple Store po celom svete

Nakupovanie sa pomaly ale isto vracia do „normálu“. Pandémia zasiahla každého z nás, no ľudia stále radi navštevujú Apple Store (pokiaľ je to možné). Spoločnosť to umožňuje už všade tam, kde je to bezpečné. Pokiaľ je situácia v meste alebo v krajine relatívne stabilná, dodržiavajú sa prísne hygienické pravidlá a ľudia sú trpezliví, s návštevou nie je problém.

https://dizajnovepodlahy.sk/virtualna-predajna/?utm_source=svetapple.sk&utm_campaign=appleglass
reklama

Uzatvorené stále ostávajú obchody vo Veľkej Británii, Brazílii či Singapure. Obavy majú aj v kanadských provinciách Ontario a Quebec. Apple muselo uzatvoriť kamenné predajne aj v niektorých mestách v rámci USA. Dôvodom však paradoxne nebol koronavírus ale demonštrácie, ktoré si niektorí ľudia pomýlili s rabovaním a kradnutím.

Pokiaľ sa nachádzate v zahraničí a chcete navštíviť Apple Store, musíte rátať s tým, že sa v predajni môže nachádzať len obmedzené množstvo zákazníkov. Takisto sú skrátené otváracie hodiny. Medzi prísne požiadavky cupertinského giganta patrí aj povinnosť nosenia rúška pri návštevníkoch a zamestnancoch. Najbližší Apple Store od nás sa nachádza v rakúskej Viedni. Pôjdete si nakúpiť?

Pozrite si fotografie dokonalého Apple Store Tokyo. Dizajn je nádherný. - setapple.sk
Apple otvoril 300 pobočiek Apple Store po celom svete.
Prečítajte si tiež  Toľkoto iPhonov predalo Apple od roku 2007. Ide o neuveriteľne vysoké číslo
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.