Druhý Apple Store v Južnej Kórei

Apple nezastaví ani pandémia koronavírusu. Aj keď muselo zatvoriť väčšinu zo svojich prevádzok po celom svete, chystá kamennú pobočku v krajine, odkiaľ pochádza jeho „úhlavný nepriateľ“, spoločnosť Samsung. V Južnej Kórei sa už jeden Apple Store nachádza. Čoskoro ale pribudne ďalší.

Názov tejto pobočky bude „Apple Yeouido“ a domáci alebo turisti ho nájdu v hlavnej štvrti Soulu. Prvý obchod bol v tejto krajine otvorený počas roka 2018 a dostal názov „Apple Garosugil“.

- Reklama -

Nová pobočka bude súčasťou krytého nákupného centra L1 IFC Mall Seoul, priamo pod kancelárskymi vežami IFC Seoul a v blízkosti budovy 63.

Názov „Apple Yeouido“ súvisí s blízkosťou rovnomenného parku. Potencionálni zákazníci, môžu okrem fantastických produktov a dobre naladeného personálu očakávať aj tradičné akcie Today at Apple, kde sa naučia a dozvedia samé zaujímavé veci.

Technologický gigant na prípravu nového obchodu upozorňuje aj prostredníctvom internetovej stránky. Nachádza sa tu originálna grafika a animácie s kórejským textom. Privítali by ste príchod originálnej kamennej pobočky aj na Slovensku? Dajte nám vedieť v komentároch.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJ9to5mac
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.