Spoločnosť Apple má v ponuke ohromné množstvo zariadení, z ktorých každý sa môže používať trochu iným spôsobom. Zatiaľ čo niekomu to ide úplne automaticky, existujú ľudia, ktorí hľadajú pomoc. No a presne pre nich gigant z Cupertina vytvoril samostatnú stránku, ktorá im nájde riešenia na všetky ich problémy.

Firma pred pár dňami spustila špeciálny web, ktorý je venovaný jej hardvéru a softvéru. A hoci aj doteraz ponúkala stránky, na ktorých ste našli podrobné informácie, ako aj rôzne návody, išlo o dosť neprehľadné riešenie. Nová stránka, ktorá sa volá Dokumentácia má k dispozícii príručky, špecifikácie a rôzne súbory, ktoré si môžete stiahnuť. Celé to funguje veľmi jednoducho a intuitívne.

Akonáhle otvoríte spomínaný web, dostanete sa na prehľad všetky typov produktov, ktoré má Apple aktuálne v ponuke. Takisto je tu aj samostatné tlačidlo, ktoré je určené špeciálne pre softvér. Stránku sme už sami vyskúšali a okrem funkcie rýchleho vyhľadávania oceňujeme aj to, že je v slovenskom jazyku. Apple na podporu našej krajiny často zabúda.

Apple nový web dokumentácia
Takto vyzerá vstupná stránka nového webu „Dokumentácia“ spoločnosti Apple (Foto: svetapple.sk

Celé to funguje tak, že po výbere zariadenia (napr. iPhone) pokračujete na výber konkrétneho modelu (napr. iPhone 14 Pro Max). V rámci webu sa dostanete do špecifickej sekcie, kde nájdete technické parametre, príručku užívateľa pre iPhone, návod na opravu a iPhone 14 Pro Max – informácie. Stačí si len zvoliť, čo presne potrebujete.

Sme veľmi radi, že spoločnosť Apple myslí aj na slovenských zákazníkov a takýmto spôsobom im umožňuje dostať sa ku potrebným informáciám, ktoré im pri používaní jej produktov možno chýbajú. Za túto novinku preto dávame veľký palec hore.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple CarPlay je jedna z najdôležitejších položiek pri konfigurácii nového auta!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.