Konferencia Far Out nám okrem nových iPhonov 14 a hodiniek Apple Watch priniesla aj upgrade slúchadiel, ktorý na seba nechal poriadne dlho čakať. AirPods Pro sa dočkali novej generácie po takmer troch rokoch a prinášajú množstvo noviniek, ktoré potešia každého hudobného nadšenca.

Prečítajte si tiež  Toto je iPhone 14  a iPhone 14 Plus - Vynikajúca modernizácia, ktorá osloví masy

Nové slúchadlá AirPods Pro vyzerajú takmer na nerozoznanie od pôvodného modelu. Okrem vnútorných vychytávok však nájdeme aj niekoľko zmien na povrchu. Nová funkcia Touch Control na stopke slúchadiel umožňuje používateľom nastaviť hlasitosť potiahnutím nahor alebo nadol, čo doteraz nebolo možné.

Novinkou je aj doplnenie veľkostí silikónových koncoviek, ktoré dorazili aj vo veľkosti XS. Celkovo tak budú AirPods Pro dodávané so štupľami v štyroch veľkostiach.

Zdroj: Apple

Zvuk, ktorý vás pohltí

Čo by to bolo za upgrade slúchadiel bez vylepšenia kvality zvuku. Priestorový zvuk sa dočkal novej funkcie personalizácie, ktorá je jedinečne prispôsobená veľkosti a tvaru vašej hlavy a uší.

Vylepšenie dorazilo aj do Transparentného režimu a módu Noise Cancelling, ktorý odteraz dokáže lepšie znížiť hlasitosť zvukov z okolia, ako napríklad premávka alebo iný druh hluku.

Zdroj: Apple

Apple tvrdí, že nové slúchadlá AirPods Pro poskytujú dlhšiu výdrž batérie a to až 6 hodín počúvania na jedno nabitie. Tento údaj zodpovedá tretej generácii štandardných slúchadiel AirPods, ktoré firma vydala ešte minulý rok.

Nabíjacie puzdro teraz poskytuje až 30 hodín celkového času počúvania v porovnaní s 24 hodinami v prípade predošlej generácie slúchadiel AirPods Pro.

Vylepšenia sa dočkalo aj nabíjacie puzdro

Analytici a leakeri môžu jasať, nakoľko všetky odhadované novinky sa nakoniec potvrdili. Nové nabíjacie puzdro je vybavené podporou funkcie Find My, vďaka čomu bude slúchadlá možné lepšie lokalizovať v rámci ekosystému.

Puzdro je naviac vybavené zabudovaným reproduktorom a má integrované pútko na šnúrku. Čo je ale pre množstvo fanúšikov negatívom, má stále konektor Lightning.

Zdroj: Apple

Nové slúchadlá AirPods Pro budú k dispozícii na objednávku už tento piatok 9. septembra, pričom ich cena je v Spojených štátoch stanovená na 249 USD, čo je rovnaká cena ako pri pôvodnom modeli. Druhá generácia AirPods Pro bude k dispozícii 23. septembra. Slovenské ceny AirPods ale aj ostatných čerstvo predstavených produktov Vám prinesieme ešte počas dnešného večera.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -