Gigantovi z Cupertina sa v poslednej dobe nejako nedarí. Evidentne v spoločnosti pracujú aj ľudia, ktorým slovo „tajomstvo“ nič nehovorí. Dnes unikol názov a tiež cena pripravovaných slúchadiel, ktoré si budete musieť nasadiť „cez celú“ hlavu. Bude sa jednať o AirPods Studio a predávať sa budú od 349$.

Apple predstaví AirPods Studio

Len nedávno sme vás informovali o tom, že sa produktové portfólio spoločnosti Apple čoskoro rozšíri o nové počítače a slúchadlá. Jon Prosser vo vtedajšom úniku sľuboval, že konkrétne informácie ešte časom doplní (ak Apple dovtedy produkty nepredstaví). Vyzerá to tak, že sľuby sa v tomto smere podarilo naplniť. Dnes tento renomovaný leaker prezradil, aké slúchadlá jablková spoločnosť už o niekoľko dní uvedie na trh.

Podľa jeho zdrojov, ktoré sú evidentne veľmi kvalitne informované, by malo ísť o AirPods Studio. Pokiaľ sa vám zdá tento názov podobný ako Beats Studio, určite to nie je náhoda. Je veľmi pravdepodobné, že produkt s logom jablkovej spoločnosti bude vychádzať práve z tohto zariadenia. Opäť sa tu teda otvára otázka, či sa chystá Apple časom „zabiť“ Beats alebo nie

Jon Prosser upresňuje, že novú slúchadlá budú iné ako ostatné AirPods. Mali by byť určené pre použitie „na celej hlave“. Utajované zariadenie firma označuje interným kódom “ B515″ a cena by mohla začínať na 349$. Presne toľko len tak mimochodom stoja aj Beats Studio 3, čo opäť potvrdzuje teóriu, že z nich Apple bude ťažiť väčšinu technológií. Okrem kvalitného zvuku je to aj aktívna redukcia šumu či skvelá kompatibilita s iPhonom, iPadom, Apple Watch či Macom. Predstavenie je naplánované v najbližších týždňoch či dokonca dňoch. Pôjdete do AirPods Studio? Napíšte nám do komentára…

Zabije Apple slúchadlá Beats?
Apple predstaví AirPods Studio. Cena bude 349$.
Prečítajte si tiež  MacBook Air M1 kúpite za fantastickú cenu: Nenechajte sa zmiasť vekom, stále je to špičkový počítač
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.