Jon Prosser patrí medzi najpresnejších leakerov (spoločnosti Apple) v súčasnosti. Jeho zdroje majú mimoriadne presné informácie, čo nám počas tohto roka ukázal pri iPhone SE 2. generácie, iPade Pro 2020 a tiež nových MacBookoch. Dnes vychádza s ďalšou správou. Apple je vraj pripravené predstaviť celú radu nových zariadení.

Apple predstaví nové iMacy a AirPods v následujúcich dňoch

Samozrejme žiadna informácia nie je nikdy 100%, no v tomto prípade je mimoriadne dôveryhodná. Existuje zrejme iba veľmi malá pravdepodobnosť, že by sa nenaplnila, keď o nej Jon Prosser hovorí s takou istotou. Podľa jeho zdrojov má spoločnosť Apple pripravené ďalšie produkty, ktoré by sa mohli o pár dní alebo týždňov dostať na trh. Nebavíme sa pri tom o dokončených zariadeniach pripravených do výroby.

- Reklama -

Reč je o už vyrobených počítačoch a slúchadlách AirPods, ktoré čakajú na pokyn (zhora), kedy budú môcť byť rozoslané do celého sveta. Ako uvádza Prosser, sám nevie o aké AirPods v tomto prípade pôjde, nakoľko nebola jeho informácia v celkom upresnená.

Apple môže o už o pár dní predstaviť viacero nových produktov.
Apple môže o už o pár dní predstaviť viacero nových produktov.

Hovorilo sa ale o slúchadlách s dizajnom AirPods Pro bez aktívnej redukcie šumu, ktoré by mohli byť umiestnené cenovo niekde uprostred ponuky. V tomto smere sa teda budeme musieť nechať prekvapiť. Čo sa týka iMacu, tak tu by sme sa mali dočkať väčšej aktualizácie. Počítač môže mierne zmeniť svoj dizajn a takisto aj uhlopriečky.

Jon Prosser neuvádza presný dátum vydania nových zariadení. Opisuje ho len slovom „kedykoľvek“. Akonáhle však získa ďalšie informácie (a Apple medzitým nevyjde s novinkami na trh), bude nás o tom okamžite informovať. Pre Apple to teda vyzerá ako veľmi zaujímavý rok, plný technologických vylepšení. Škoda len, že mu ho značne skomplikovala zdravotná kríza, ktorú pocítil celý svet…

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.