Aj keď sa spoločnosť Apple svojej značke Beats nevenuje v takej miere ako kedysi, stále sa z času na čas stretávame s novinkami, ktoré sa buď týkajú úplne nových produktov, alebo špeciálnych edícií aktuálne predávaných produktov. Jednou z nich sú aj slúchadlá Beats Studio 3, ktoré vznikli v kolaborácii s Kerwinom Frostom.

Limitovaný produkt dostal špeciálne pomenovanie “Cosmophones” a podľa Frosta je jeho unikátny dizajn inšpirovaný ikonografiou spolu s „elektrizujúcimi“ ilustráciami. Úlohou tejto edície je znovu oživiť produkt, ktorý má pravdepodobne tie najlepšie časy za sebou.

Beats Studio 3 Cosmophones si budete môcť kúpiť práve dnes, prvého apríla na tejto internetovej stránke. Zatiaľ sa však okrem informácie „COMING SOON“ nedozviete žiadne ďalšie detaily ohľadom spustenia objednávok.

Posledný update slúchadiel prebehol pred piatimi rokmi 

Za zmienku tiež stojí fakt, že Beats Studio 3 boli predstavené ešte v septembri 2017. Pre porovnanie, v rovnakom roku Apple predstavilo napríklad iPhone X alebo iPhone 8/8 Plus. Nakoľko budú mať tieto slúchadlá skoro 5 rokov, začínajú sa objavovať otázky kedy a či vôbec uvidíme ich nástupcu.

Nová špeciálna edícia určite zaujme fanúšikov módy a Kerwina Frosta, no týchto ľudí možno odradí hardvér, ktorý by si zaslúžil upgrade ako soľ. Dajte nám vedieť do komentára, čo hovoríte na tento bláznivý dizajn vy.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  iMac novej generácie už klope na dvere. Kedy ho môžeme očakávať?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.