Spoločnosť Apple si vo svete neurobila meno len pre svoje fantastické hardvérové, ale aj softvérové produkty. Tie sú navyše aktualizované na pravidelnej báze a nehovoríme len o najnovších systémoch, ktoré sú na trhu sotva rok. Spoločnosť Apple pravidelne opravuje chyby aj pri systémoch, ktoré používa iba minimum zákazníkov. Firma razí cestu, že každý má byť v absolútnom bezpečí.

Nové aktualizácie pre iOS a iPadOS nesú označenie iOS 15.7.9 a iPadOS 15.7.9 z čoho jasne vyplýva, že Apple sa venoval systémom, ktoré sa ešte dali nainštalovať aj na iPhone 6S a predstavené boli v roku 2021. Firma sa však venovala aj podobne starým operačným systémovom pre počítače Mac. V prvom prípade to bol macOS 12.6.9 a v druhom dokonca macOS 11.7.10.

Tieto verzie sa nachádzajú dnes už na veľmi zastaralých zariadeniach. Spoločnosti Apple to však evidentne neprekáža.

Technologický gigant totiž na svojej platforme objavil bezpečnostné chyby, ktoré mohli ohroziť osobné dáta a tiež peniaze používateľov. Technologický gigant teda neváhal a okamžite vytvoril záplaty, ktoré si môžu bezplatne nainštalovať zákazníci po celom svete.

Spoločnosť Apple zároveň dodáva, že tento update by si mal nainštalovať každý spotrebiteľ bez ohľadu na to, aké používa zariadenie. Stačí, aby bolo s novými aktualizáciami softvéru kompatibilné.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone bez výrezu už čoskoro. Apple má patent na Touch ID pod displejom
Môže ťa zaujímať
- Reklama -