Spoločnosť Apple pracuje deň čo deň na tom aby jej produkty a služby slúžili zákazníkom čo možno najlepšie. S tým súvisí aj ich aktualizácia, s ktorou sa stretávame v rôznych časových intervaloch. Teraz firma potichu vylepšila web pre Apple ID.

Tvorcovia sa zamerali predovšetkým na dizajn, ktorý je podľa nášho názoru o niečo modernejší a čistejší. Na úvodnej stránke sa navyše nachádza prepracované logo s informáciou, kde sa používateľ aktuálne nachádza. To tu predtým chýbalo.

Jednoduchosť a ľahká orientácia boli zrejme zadaním 

Po prihlásení sa do systému uvidíte jednoduché karty s rôznymi informáciami, ako je napríklad e-mail, zabezpečenie, vek hesla a podobne.

Po kliknutí na tlačidlo Navigácia sa zobrazia ďalšie informácie, ako je vaše meno, dátum narodenia, dostupné e-mailové adresy, zoznam vašich zariadení, možnosti platby a ďalšie.

Je zrejme, že vývojári dostali zadanie aby bol web maximálne jednoduchý a ľahko sa v ňom orientovalo. Presne to sa totiž podarilo naplniť.

Pokiaľ si budete chcieť pozrieť všetko sami alebo si len potrebujete spravovať svoje Apple zariadenia a služby, kliknite na nasledujúcu URL adresu, pomocou ktorej budete presmerovaný priamo na web Apple ID: https://appleid.apple.com/

Prečítajte si tiež  Tresty pre on-line pirátov sa sprísňujú. Britom hrozí až 10 rokov väzenia
Môže ťa zaujímať
- Reklama -