Po vydaní iOS 15.4 tento mesiac sa spoločnosť Apple rozhodla prestať operovať s verziou iOS 15.3.1. Ak vaše zariadenie beží na tejto verzii nemusíte síce upgradovať na 15.4, no ak tak učiníte tak sa nebudete môcť vrátiť k predošlej verzii systému.

Prečítajte si tiež  Apple práve vydalo aktualizáciu iOS 15.4. Toto sú všetky novinky

Spoločnosť Apple bežne prestáva poskytovať staršie verzie aktualizácií softvéru po vydaní nových verzií, aby povzbudila používateľov k udržiavaniu svojich operačných systémov v aktuálnom stave. Tento krok preto nie je ničím výnimočným a návrat k iOS 15.3.1 po updatovaní systému už nebude možný.

Systém iOS 15.3.1 bol jednoduchou aktualizáciou na opravu chýb, ktorá riešila zraniteľnosti WebKitu a iných bugov, zatiaľ čo iOS 15.4 dorazil s viacerými zmenami a novinkami.  Veľká  aktualizácia pridala nové znaky emoji, Face ID s podporou rúška a množstvo ďalších funkcií.

iOS 15
Zdroj: Apple

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJApple
Tomáš Varga
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.